Mladý Francouz byl unesen, brutálně mučen a nahý ponechán na poli

Mladý Francouz byl unesen, brutálně mučen a nahý ponechán na poli

Důvod? Pachatelé po něm chtěli jediné: PIN jeho platební karty. I když se zatím identita pachatelů tají, tak podobné případy, které se v minulosti ve Francii již řešily, měly jedno společné: pachatelé byli Severoafričané. Pár let starý případ tak nyní přišel před soud…

Čtyři pachatelé únosu studenta z Paříže, následovaného mučením, byli  zatčeni v Oise a Val-d’Oise.

Pokus o vraždu, krádež, únos a pokus o vydírání, doprovázený mučením a barbarstvím… Toto jsou těžká obvinění proti čtyřem mladým lidem podezřelým z toho, že podrobili tehdy 25letého studenta uneseného v Paříži skutečnému utrpení.

Pachatelé, dva nezletilí a dva dospělí z Val-d’Oise a Oise, byli  obviněni v důsledku vyšetřování vedeného společně četníky z Chantilly v Oise, jejich kolegy z Val-d’Oise a pařížskými policejními službami.

Fakta se datují do rána 19. dubna 2017. Mladého muže, zcela svlečeného a nesoucího stopy zranění a popálenin na několika částech těla, objevil chodec v lese poblíž města Boran-sur-Oise v Oise.

„Oběť utrpěla četné zlomeniny, z nichž některé způsobily rozsáhlé škody, jeho stav naznačoval, že byl vystaven nejen násilí, ale také neskutečnému mučení,“ uvedla Amélie Cladièreová, prokurátorka Republiky Senlis.

Ve věku 29 let je nyní – 4 roky po brutálním útoku – Guillaume to, co lze nazvat ukázkou síly přírody. „Chlapec s neuvěřitelnou houževnatostí,“ říká jeho právník Matthieu Chirez. Přesto za jasným úsměvem skrývá mladý muž hrůzu, kterou zažil. Mučen kvůli kódu své kreditní karty na poli v Oise, kde byl nalezen nahý a zkrvavovaný, se připravuje čelit svým popravčím, jejichž proces začíná právě dnes v Beauvais (Oise).  Guillaume říká, že je připraven pět dní znovu prožít příběh noci barbarství…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Mladý Francouz byl unesen, brutálně mučen a nahý ponechán na poli

  1. Skutoční bieli Francúzi , podobne ako vo Švajčiarsku čistí Švajčiari, neustále ubúdajú. Zo známych dôvodov. Ich celkový počet neustále klesá, aj percentuálne zastúpenie na populácii. Dokonca aj milióny bielych „Francúzov“ majú talianske, poľské, portugalské, španielske atď. atď. korene. Skrátka genocída bielej rasy a francúzskeho národa, ktorú možno datovať už k roku 1789.

  2. Pokud Francouzi nenajdou nového Karla Martela, tak vyhynou, část zahyne, část se podvolí is lámu, naučí se arabsky a vše Francouzské bude zničeno, vymazáno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout