Na Lampedusu připlulo během 24 hodin téměř 1000 invazistů (video)

Na Lampedusu připlulo během 24 hodin téměř 1000 invazistů (video)

Když se daří, tak se daří… Organizátoři výměny obyvatel Evropy musí být navýsost spokojeni. A italská vláda samozřejmě vše podporuje. V kontextu toho se ptám, proč již Salvini vládu nepoložil tak, jak slíbil? Proč ji stále drží? Džihádisté, připlouvající do Evropy, zde většinou i zůstanou a nyní nejde jen o Lampedusu. Další invazisté přicházejí tzv. „balkánskou trasou“ a momentálně jsou neobvykle přetížené i Kanárské ostrovy, kde zaznamenávají několik připlutí denně.

Lampedusa  je pod útokem. To je navíc podporováno vládou, která se už invazí ani nezabývá, s výjimkou přesunu násilníků a vrahů po různých italských městech, odkud se mnohdy rozprchnou přes neexistující hranice dál do Evropy.

Exodus je nezastavitelný, protože ho nechtějí zastavit: v úterý odpoledne a navečer zaznamenala Lampedusa deset přistání s 278 vetřelci během několika hodin. Včera připlulo 28 lodí s 643 ilegály. V hotspotu je po transferech pravidelným trajektem a naloděním na karanténní lodi Azzurra, celkem  782 invazistů.

Jak můžete bránit hranice, když je stát hlavním pašerákem? A k tomu je i podporován pašerákem nejvyšším – EU?

Níže sami vidíte, jak invazi organizuje přímo italská vláda za podpory EU. Na videu je vidět běžný každodenní výjev (tento je z úterka), kdy EU štědře dotované lodě italské pobřežní stráže přivážejí africké vetřelce…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Na Lampedusu připlulo během 24 hodin téměř 1000 invazistů (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout