Klimatičtí aktivisté u Londýna zablokovali dálnici, způsobili řetězovou nehodu s těžkým zraněním (video)

Klimatičtí aktivisté u Londýna zablokovali dálnici, způsobili řetězovou nehodu s těžkým zraněním (video)

Je až nepochopitelní, že v situaci, kdy se prakticky všechny evropské vlády ve jménu zeleného údělu, uhlíkové neutrality a klimaalarmismu rozhodly  v  horizontu několika málo let zlikvidovat vlastní ekonomiky, zakázat dopravní prostředky na fosilní paliva a do roku 2033  uzavřít uhelné elektrárny, ještě někdo demonstruje za klima. Nemělo by to být spíš naopak?

Vždyť toto šílenství, které posvětily prakticky všechny evropské vlády, přinese řadovým občanům nesmírné zchudnutí už jen tím, že mnohonásobně podraží energie a fosilní paliva. to samozřejmě s sebou přinese i zdražení veškerých vstupů při výrobě a tedy i zdražení koncových produktů. A to velmi výrazné.

Přesto protestují klimafanatici, kteří odmítají akceptovat, že se klima na naší planetě po celá tisíciletí průběžně mění. Poslední dva roky bylo – alespoň v Evropě –  nejen velmi chladné jaro, ale také teplotně poněkud podprůměrné léto, nic tedy nenasvědčuje jejich alarmistickým předpovědím. Nicméně, jde o aktivisty, kteří jsou systémem podporováni podobně, jako teroristická Antifa nebo neméně škodlivé pašerácké neziskovky. Nyní jeden jejich protest způsobil hromadnou nehodu, nicméně i přesto bylo s viníky zacházeno v rukavičkách…

Klimatičtí demonstranti, kteří zablokovali hlavní silnici poblíž Londýna, způsobili nebezpečnou hromadnou nehodu, po níž musela být jedna žena letecky transportována do nemocnice s vážnými zraněními.

Demonstranti byli ze skupiny nazvané „Izolovaná Británie“ – přesto se jim při dvou různých příležitostech podařilo zablokovat pracovníkům, instalujícím tepelné izolace, přístup do práce.

Jejich poslední akce však způsobily mnohem závažnější incident poté, co demonstranti za klima zastavili provoz na dvou úsecích nejrušnější britské dálnice M25.

Níže můžete vidět auto, v němž jela těžce zraněná řidička. Bylo štěstí, že vzadu nikdo neseděl, byl by totiž zcela jistě mrtvý. Obrázek auta zraněné ženy ukazuje, že je rozdrceno na polovinu své velikosti:

ImageImage

„Nehoda čtyř vozidel vedla k tomu, že padesátiletá žena byla letecky transportována do nemocnice s vážnými zraněními, a svědek Steve Glenn, který dojížděl do práce po M25, řekl deníku The Telegraph: „Auta vzájemně narazila do zadní části. Bylo tak očividné, co se stalo. Zastavení provozu bylo způsobeno protestem.“

Navzdory nebezpečným aktivitám demonstrantů se k nim policie chovala, jako by poskytovala služby zákazníkům, a zatýkala je až po havárii.

„Pokud máte nějaké otázky, stačí se zeptat, a pokud je někdo z vás v nějakém nepohodlí nebo něco potřebuje, dejte mi vědět a pokusíme se to pro vás vyřešit k vaší spokojenosti…“  Ano, takto se hovoří k pachatelům, pokud jde o opory systému. Už nyní je jasné, že za způsobenou nehodu nebudou klimaalarmisté nijak potrestáni.

Jak sami vidíte, policistka s ekoteroristy nejedná jako s pachateli, ale jako s celebritami….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Klimatičtí aktivisté u Londýna zablokovali dálnici, způsobili řetězovou nehodu s těžkým zraněním (video)

  1. V Eurábii,čiže európskom islamskom superštáte so zákonmi a zvykmi Saudskej Arábie, nebude už o takých 5-6 rokov pre ekoteroristov /Gréta a podobní šialenci/ ani vegánov miesto…Samozrejme,ani pre LGBTI a výrobcov bravčoviny a alkoholu. A nemoslimovia nebudú smieť pod trestom smrti vystrčiť nos zo svojich get bez zvláštneho povolenia, presne ako v KSA.

  2. Klima levičáci zneužívají pro budování svého socialismu kdejakou pseudovědu, a svým násilím ohrožují obyvatele země víc než klima, které se mění nezávisle na člověku. Nacházíme se nyní v chladnější fázi po malé době ledové v 17 století, a do Římského optima, kdy došlo k rozmachu civilizace, máme ještě 2 st. C, tak není třeba hysterčit, ale přizpůsobit se, a neohrožovat normální lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout