K čemu se loutkové vládě hodí tzv. „tlumočníci a spolupracovníci“?

K čemu se loutkové vládě hodí tzv. „tlumočníci a spolupracovníci“?

Skutečně jen člověk neinformovaný nebo chudý duchem může tuto vládu považovat za protimigrační, už jen pro několik schválených promigračních dokumentů, podporu členství v EU, výstavbu nových integračních center pro mimoevropské cizince a také pro jejich vítání údajných „tlumočníků a spolupracovníků“, jak se dnes říká „doktorům a inženýrům“ z roku 2015.

Dnes se opět objevil článek o tom, jak probíhá jejich údajná integrace, i když je prokazatelné, že integrovat Afghánce do evropské společnosti většinově nelze. Afghánci jsou nyní v Zastávce u Brna, kde se učí česky a později jim mají být přiděleny byty (která mladá rodina u nás jen tak dostane byt??). Ovšem bude se tajit kde ty byty budou. Nicméně je jasné, že sousedé si všimnou, že mají v blízkosti muslimy, museli by být slepí, aby to nezaregistrovali, vždyť jejich ženy chodí v hidžábech a někteří muži měli při příletu jejich typické „pyžamo“, které mnozí neodloží ani v Evropě.

Tedy jisté je, že budou umístěni tam, kde již je nějaká ta muslimská komunita, blízkost mešity a případně i nějakého islámského spolku. Na druhou stranu se vládě, která se chce za všech okolností zavděčit Berlínu, Bruselu i Washingtonu, naskytla skvělá příležitost, jak uspokojit požadavky na přijímání „Novoevropanů“, aniž by si toho voliči jakkoli všimli.

Nikdo neví, kam půjde oněch 152 Afghánců, takže v případě, že se v blízkosti kohokoli z vás objeví afghánská rodina či jen skupina Afghánců, budete předpokládat, že se jedná právě o část z oněch údajných „tlumočníků a spolupracovníků“.

Nyní je tak možné přijmout třeba tisíce Afghánců, aniž by si toho kdokoli všiml. Může jít například o ty z německé základny Ramstein či  ze základen v Itálii, z nichž většina je postupně rozmisťována po celé Evropě. Jak poznáte, že jde právě o část z oněch 159 Afghánců? Nijak. Navíc, ti, kteří zde již jsou, si budou časem slučovat širší rodiny, což je přesně v duchu plánů EU a nového migračního paktu EU, jenž počítá se slučováním co nejširších rodin. Takže i těch 152 se časem značně rozmnoží (a to je třeba počítat i s jejich skutečným množením).

Jak se již na samém začátku ukázalo a jak se ukazuje i postupem času, tak různé země si z Afghánistánu přivezly zločince a teroristy. Pohádce o „tlumočnících“ nevěřím od momentu, kdy Švédové odhalili, že tlumočníky pronajímalo jen několik málo zemí, od nichž si je „půjčovaly“ všechny ostatní, přičemž až na pár výjimek se jednalo o tlumočníky se znalostí angličtiny (tu tam ovšem po 20 letech okupace ovládá kdejaký pasáček koz).

Je proto takřka jisté, že se právě tohoto faktu zneužije. Navíc, na základě touto vládou schváleného Globálního kompaktu o uprchlících musíme přijmout kohokoli, komu bude v EU přidělen status uprchlíka. Ten se dává kdekomu, měl jej i nejeden vrah, násilník či terorista. Afghánci, kteří přiletěli na americké základny v Evropě, jej po jistém prověření získávají automaticky. Pak je více než pravděpodobné, že oněch 152 Afghánců bude doplněno mnohem větším počtem dalších jejich krajanů z výše uvedených základen.

Základním problémem pro nás je ovšem už jen fakt, že se účastníme okupačních misí, které budou nyní zřejmě zneužívány právě pro podporu výměny obyvatel. Zatímco „doktoři a inženýři“ u našinců nezabrali, tak „tlumočníci a spolupracovníci“ zabrali přímo skvěle, většina lidí tuto habaďůru spolkla i s navijákem. Dalšími na řadě budou malijští „tlumočníci“, takže počítejte s tím, že jakmile Francouzi rozpustí tamní misi, objeví se v naší zemi „tlumočníci“ z Afriky. Ostatně, Malijci už proti okupantům protestovali a požadovali jejich odchod.

Jaká bude další mise v zájmu cizích mocností lze jen stěží odhadnout, ale už nyní je jisté, že ji jako vždy podpoří i naše vláda. A pak s jejím koncem se u nás objeví další „tlumočníci a spolupracovníci“ a spolu s nimi jen tak mimochodem také kdokoli, koho se bude potřebovat třeba Německo zbavit….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “K čemu se loutkové vládě hodí tzv. „tlumočníci a spolupracovníci“?

  1. Už som spomínal,že aj vlastizradná „slovenská“ vláda /musíme veriť v jej koniec a predčasné voľby / prerokovala plán dovozu, „ponúknutia práce“ a „integrácie“ votrelcov pod zámienkou neexistujúcej demografickej krízy a neexistujúceho nedostatku pracovných síl. Jediný bod plánu, s ktorým sa dá súhlasiť, je návrat otrokov zo zahraničia Najfanatickejšími podporovateľmi tohto dovozu /a tiež potratov, legalizácie aj ťažkých drog, homosexuálnych nadpráv,tvrdého trestania „nenávisti“ voči LGBTI a Cigánom, eutanázie/ je popri zatiaľ mimoparlamentnom Progresívnom Slovensku jej „ľahší“ vládny variant Sloboda a solidarita, preto by ju ani jeden Slovák nemal voliť. A vlastne ani jednu z asi 10 predkladaných /v prieskumoch/ strán s výnimkou ĽSNS. Ostatné, aj tzv. „pronárodné“ strany – v SR je ich oveľa viac než v ČR – bez výnimky podporujú Izrael a odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout