Italská ministryně vnitra Lamorgeseová vyhrožuje konfiskací domů a bytů pro potřeby invazistů

Italská ministryně vnitra Lamorgeseová vyhrožuje konfiskací domů a bytů pro potřeby invazistů

Jistě jste už slyšeli o případech, kdy byla nemovitost k tomuto účelu zabavena, ať už v Itálii nebo Německu. Jednalo se zejména o hotely a penziony, nyní – především pro Afghánce – shání v Itálii domy. A fanatická vítačka, ministryně Lamorgeseová, neváhá vyhrožovat i konfiskací v případě, že v některé z provincií nenabídnou nemovitosti dobrovolně.

Už před pár dny jste si zde mohli přečíst o tom, že díky absolutně rekordní invazi už není kde v Itálii „obhacovače“ ubytovávat, takže vláda hledá volné byty a především rodinné domy. Byly už obsazeny luxusní hotely i církevní byty, odkud vyhnali nejednu italskou rodinu, aby bylo místo pro Afričany a nyní i Afghánce. Ti navíc odmítají žít v hotelích, část Afghánců – těch, kteří dorazili s celou rodinou – požaduje rodinné domy.

Jenže zdá se, že lidem se moc nechce poskytovat vlastní nemovitosti přivandrovalým muslimům. Proto ministryně přitlačila – zejména na neposlušné regiony – a vyhrožuje konfiskací..

Představme si nyní tu, která řídí celou invazi do Evropy, je to žena, která drží italské přístavy neustále otevřené: Luciana Lamorgeseová. Podle mého mínění tato žena směle konkuruje v ničení Evropy Merkelové.

Byla první prefekt, který zavedl systém přijímacích center v Itálii. V Benátsku se na ni vzpomíná, protože v noci posílala takzvané „uprchlíky“ dokonce do neobsazených bytů místních občanů, aby je mohli ráno najít na místě, aniž by proti tomu mohli protestovat.

V Miláně na ni naopak vzpomínají za to, že majitelům vyhrožovala zabavením nemovitostí pro své hosty z Afriky.

„Bude to samotná prefektura, která určí počet lidí, kterým musí každá komunita dát střechu nad hlavou, a také v jaké formě by se to mělo udělat, možná i ve formě konfiskace budov,“ prohlásila.

Lamorgeseová také učinila stejnou hrozbu v Benátsku:

„Benátsko, stejně jako všechny ostatní provincie, musí udělat svou část. Doufáme v dialog a společná řešení, která by se vypořádala s problémem přijímání migrantů, ale v případě odporu budeme nuceni uplatňovat zákon, konkrétně nařízení o civilní ochraně. Jedná se o opatření vedoucí až ke  konfiskaci nemovitostí. Jsou to extrémní řešení, která se snad nestanou, ale pokud náhle dorazí velké množství migrantů, musíme jim vyhovět a přijmout všechny potřebné iniciativy.“

Za Salviniho se konfiskace na čas zastavily. Nyní Lamorgeseová sedí na Salviniho místě a vrátila se k původní politice výměny obyvatel a s tím i konfiskace nemovitostí. Ona a její následovníci vyhlásili válku nejen Itálii a Italům, ale všem Evropanům…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Italská ministryně vnitra Lamorgeseová vyhrožuje konfiskací domů a bytů pro potřeby invazistů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout