Itálie: Muslim zmasakroval židovského chlapce

Itálie: Muslim zmasakroval židovského chlapce

Je zajímavé, že muslimskou invazi podporují i mnohé židovské organizace nejen v Evropě. Nedávno například podpořila německá židovská obec všechny vítačské strany a varovala před AfD, která paradoxně jako jediná německá strana odmítá další islamizaci země. Ovšem nejde jen o Německo, stejně sebevražedně konají židovské organizace v celé Evropě, v čemž si samozřejmě velmi notují také s církvemi.

V Itálii nyní došlo k incidentu, jakých je v multikulturně obohacovaných zemích stále víc s tím, jak přibývá muslimů.

Kdyby byl útočník Ital, všichni by o tom mluvili a křičeli něco o „nacismu“. Ale většina médií mlčí, protože útočníkem byl muslim.

Židovský mladík šel v italské Pise shánět suvenýry, když ho bengálský pouliční prodavač udeřil prudce do hlavy a obličeje a způsobil mu několik zlomenin. Důvod? Je to Žid a pochází z Izraele. Chlapec, který byl na dovolené v Toskánsku, hledal nějaké miniatury věže v Pise.

Jakmile našel prodejce, který je prodával – jednalo se o prodejce z Bangladéše – tak se ho prodavač zeptal, odkud pochází, a na odpověď „Izrael“ začal mladíka urážet a bít.

„Kupoval jsem jen miniaturu věže,“ řekl Elad, „a když je prodejce balil, začal jsem s ním mluvit, zeptal se mě, odkud pocházím, řekl jsem mu, že jsem z Izraele. Řekl mi, že nenávidí Izrael a Židy, protože jsou to vrazi. Tak jsem vrátil suvenýry, jednoduše jsem uvedl, že tedy od něj nic nekoupím, otočil jsem se a v tu chvíli mě udeřil soškami do hlavy.“

Na místě zasahovala Státní policie, která incident vyšetřuje a sanitka, která turistu převezla do nemocnice. Italsko-izraelské sdružení Livorno hovořilo o “ nevyslovitelném a potupném antisemitském útoku“ a vyjadřuje „plnou a úplnou solidaritu s Eladem, který se na ně bude moci spolehnout“.

Tolik tedy případ, který není v italských médiích příliš propírán, protože podobné útoky se všude svádí na „ultrapravici“. Je-li útočník muslim, je zde snaha rychle případ zamést pod koberec. Ovšem muslimové dnes stojí za 95% antisemitských útoků v Evropě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout