Afghánec, který pobodal dva lidi v Berlíně, přemlouval sousedy, aby přešli na islám

Afghánec, který pobodal dva lidi v Berlíně, přemlouval sousedy, aby přešli na islám

O včerejším případu napadení ženy, která prostříhávala keře na ulici (viz titulní obrázek) a muže, který ji bránil, jste si mohli záhy po činu přečíst zde, o útoku se zmínil také mainstream. Nyní se ukazuje, že muslim už dlouhodobě nedokázal potlačovat svůj fanatismus, proto se snažil donutit ke konverzi i své sousedy. Za konverzi bezvěrců k islámu by měl samozřejmě dotyčný Afghánec u Alláha „kladné body“, neboť konverze nemuslimů k islámu je velmi zásadní součástí džihádu.

Nakonec Afghánec, který byl – jak jinak – shledán psychicky nemocným, zaútočil na ženu, u níž mu vadilo, že pracuje. A zřejmě vadil i fakt, že žena nebyla v hidžábu. Pak napadl i muže, který jí šel na pomoc.

Nyní vyplouvají na povrch další skutečnosti o tomto islámském fanatikovi.

Snažil se přesvědčit své sousedy pro konverzi k islámu. Znovu a znovu mluvil na balkóně nebo se předváděl na ulici. Říká se, že byl vždy přátelský. Pak několikrát bodnul ženu nožem do krku. Protože pracovala jako žena. Stále více podrobností o šílenci z Berlína vychází na povrch.

Žena prořezávala keře na malé zelené ploše. Dělá to už osm let, dobrovolně a s radostí, neboť poblíž bydlí její syn. Podle očitých svědků ji náhle oslovil Afghánec. Pak jí několikrát a záměrně vrazil nůž do krku. Šestašedesátiletý muž jí přispěchal na pomoc a Afghánec mu uštědřil také několik bodných ran nožem do krku.

červeně je označeno místo, kde k útoku došlo
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.