Rakousko: Afghánec surově zbil sestru, protože se rozhodla žít západním stylem života

V Evropě jedinými přijatelnými migranty z řad Afghánců by mohly být ženy, ovšem jen ty, které se odhodlají odhodit hidžáb a zapomenout na to, že existuje něco jako mešita či islám. Občas se v Evropě taková žena objeví, ovšem záhy je „umravněna“ svými příbuznými. Často pak dochází k vraždám ze cti, jimž mnohdy předchází fyzické útoky, které jsou jakýmsi varováním. Pokud žena neposlechne a neumravní se, může časem dojít k nejhoršímu. Totéž zřejmě hrozí i Afghánce žijící ve Vídni, kterou její bratr zbil a varoval ji, že pokud nepřestane žít západním stylem života, uchýlí se opět k násilí.

Protože se přizpůsobila západnímu životnímu stylu, byla mladá afghánská žena zbita svým bratrem. Místem nepochopitelného útoku nebyl Kábul, ale Vídeňský Brigittenau. Její 19letý bratr, také afghánský státní příslušník, ji surově zbil do obličeje a vyhrožoval jí dalším bitím, pokud se nezačne chovat jako správná muslimka.

Všem vraždám ze cti předchází právě podobné útoky ze strany mužských příbuzných. Je více než pravděpodobné, že pokud tento mladý Afghánec zůstane na svobodě, svoji sestru dřív či později zavraždí. Respektovat pak příkaz soudu, který neuznává, zcela jistě nebude. Žena má tak jedinou šanci, jak trestu uniknout – musí se přestěhovat na místo, kde ji bratr, vyšetřovaný na svobodě, nenajde.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Afghánec surově zbil sestru, protože se rozhodla žít západním stylem života

  1. To jak mlslimové zacházejí se ženami je příšerné, s bytostmi, které jim dali život. Přikázal jim to jejich zakladatel frustrovaný psychopat, který trpěl záští vůči ženám, když byl zaměstnanec své ženy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout