Chameleoni v politice mají jediný cíl – vysát protestní hlasy

O chameleonech v politice jsem psala už několikrát. Jedná se o strany plně řízené globalisty (viz u nás Aspen institut), neliší se tak vůbec ničím od stran, které jsou zcela nepokrytě prosystémové. Ovšem jejich program se v ideologické rovině zpravidla nijak zásadně neliší od toho, který nabízí právě ony otevřeně systémové strany. Zejména setrvání v EU a NATO na věčné časy a nikdy jinak.  To tam chybět nesmí. Ovšem programy nikdo nečte, lidi zajímá jen divadlo. Proklamace, výkřiky, slova, slova, slova… Plytké žvanění je přesně tím, co lidi zajímá. A také tím, na co se mnoho lidí nachytá…

Nikdo si neověří, zda se ono žvanění ztotožňuje i s konkrétními činy. Za hlupáky tak považuji třeba ty, kdo uvěřili Pirátům, že jsou protimigranční. Víte, to on je dnes v našem parlamentu údajně každý. K vítání se dnes hlásí snad už jen mimoparlamentní Zelení. Ovšem pokud voliči Pirátů skutečně uvěřili lžím Pirátů o protimigračnosti, pak jsou jen tupci, neschopní si zjistit fakta. Ostatně, před časem jsem důkazy o tom, že jsou Piráti zcela nepokrytě proinvazní stranou, shrnula v tomto článku.

K chameleonům v politice jsem se ovšem musela vrátit po onom nyní tak často komentovaném nedávném proslovu Babiše. Jednalo se samozřejmě o proslov o nutnosti prorodinné politiky. Opět šlo jen o další z mnoha slov k jeho voličům, kterým se hodlal svým proslovem vlichotit a vytvořit dojem, že podporuje v tomto směru údajně prorodinnou politiku. Ovšem kdo sleduje politiku opravdu pozorně, tak ten ví, že tomu tak ve skutečnosti není.

K rodině jako základu patří i děti. A tím myslím rodinu coby matku, otce a dítě (nebo děti) a ne nějaké LGBTQ. Děti navštěvují školu a jsou od samého počátku života školstvím ovlivněny takřka stejně jako rodinou. Mnohdy i více, neboť často velmi zaměstnaní rodiče nemají na děti dost času.

Jejich názory pak formuje právě škola spolu s neziskovkami, které se zejména na středních školách v dobách běžné výuky střídají jako svatí na orloji. A je to právě Aspeňák Plaga z ANO, kdo vede poslední roky školství. Neziskovky na školách byly omezeny pouze v době, kdy byla výuka online.  Nyní se na školy opět vrací. Už za minulé vlády, tedy spolu s ČSSD a KDU, odsouhlasilo ANO škodlivou inkluzi. Ta škodí jak dětem talentovaným, které se musí podřídit pomalému tempu výrazně zaostalých, tak právě těm dětem, které jsou pomalejší.

V rámci inkluze pak došlo i k dalším problémům, znám případ školy, kam přemístili děti tzv. „nepřizpůsobivých“ ze zrušené zvláštní školy. Tyto děti pak šikanovaly některé z méně průbojných žáků.

Na školách se také zavádí genderová výchova (ta by měla být zavedena dokonce už od jeslí) a starší žáci a zejména studenti vyšších stupňů škol se dočkali i mediální výchovy, kde se dozví, že studnicí jediné pravdy je ČT a některá další prorežimní média.

Ovšem prorodinná politika zdaleka není jen škola. Ono totiž není ani zrovna jednoduché takovou rodinu naplánovat, základem je totiž mít kde bydlet. Podpora rodin by se tak měla vyznačovat především vstřícnou bytovou politikou. Ta u nás prakticky neexistuje, navíc patříme v rámci zemí EU k těm zemím, kde je pro mladé nejhorší dostupnost bydlení. Několikanásobně nižší platy než v západoevropských zemích při stejných a mnohdy i vyšších cenách ke zlepšení situace nepřispívají.

Za projev prorodinné politiky pak nepovažuji ani podporu Istanbulské úmluvy, kterou zřejmě vláda protlačí záhy po volbách. Před časem ji podpořil Babiš a dlouhodobě ji tlačí Válková. Ta navíc protlačuje i zákon, který by měl zajistit, že si může už dvanáctileté či starší dítě samo, bez souhlasu rodičů, změnit pohlaví. Tento zákon již existuje v několika zemích EU, ale třeba i v Kanadě. A tam, kde existuje, již způsobil spoustu problémů.

Babiš se předváděl s Orbánem, kterého neustále pronásleduje Jourová, tedy nejvýše postavená členka ANO, za vládu již 2x vyslaná do EK. A nejen to, proti Orbánovi a jeho antiLGBTQ zákonu hlasovali i europoslanci za ANO.  Konkrétně se EU usnesla, že by měla být stanovena celounijní práva LGBTQ. Tím budou muset tato pravidla dodržovat skutečně všechny země EU. Na hlasování se můžete podívat zde (hlasování č. 4 – poslední). Ze šesti europoslanců vyslaných do EP hnutím ANO pro tento zákon hlasovalo pět a jeden se zdržel. O zákonu jsem detailně psala již zde.

Vymezování se proti EU v situaci, kdy ANO i ústy Babiše zcela zásadně odmítá byť jen povolit aby existoval zákon o referendu, umožňující hlasovat o vystoupení z EU, ukazuje, jak jsou podobné proklamace pokrytecké.

Je to obdobné, jako prohlášení této partaje, která cenzuru několikrát podpořila (důkazy ZDE), o tom, že jsou proti cenzuře.  Nebo jako proklamace o tom, jak jsou protimigrační v situaci, kdy se u nás jen v roce 2018 otevřelo 5 nových integračních center pro mimoevropské cizince a 4 další jsou ve výstavbě. O afghánských tlumočnících, kteří jsou jen jinou verzí doktorů a inženýrů z roku 2015, nemluvě…

Ne, nebojte, nebudu zde pokračovat v dalším výčtu lží, jimiž se získávají voliči. Na druhou stranu jsou třeba lidé, které výše uvedené záležitosti nezajímají, volí z jiných důvodů. Každý má samozřejmě právo volit koho chce a z jakýchkoli důvodů, byť by měl pro volbu jakékoli strany jediný pádný důvod. Ovšem specifikum chameleonských stran je právě v tom, že do značné míry hlásají něco zcela jiného, než co ve skutečnosti podporují. Proto je třeba sledovat činy a neposlouchat jen slova.

To se samozřejmě týká politiky jako takové, nejen uvedených stran. Chameleonské strany, určené speciálně pro protestní hlasy, najdete v mnoha evropských zemích. Je totiž velmi pravděpodobné, že v případě neexistence těchto stran by hlasy nasály skutečně protestní strany a prosadily by v těchto zemích i odchod a následně totální rozvrat EU. Chameleoni tak slouží k plnění cílů globalistů úplně stejně, jako běžné systémové strany, které si na antisystémové vůbec nehrají, neboť i tyto strany mají své voliče a mnohde dokonce pohodlnou většinu.

Proto třeba v Německu takovouto chameleonskou stranu nepotřebují. AfD tak ukazuje skutečný strop lidí, kteří jsou ochotni v Německu volit proti systému. V zemích, kde zaznamenají nárůst protestních hlasů, globalisté okamžitě nasadí někoho, kdo tyto hlasy vysaje.

Už nyní je náš parlament jen pobočkou EU, neboť takřka 70% z toho, co se v něm odhlasuje, jsou pravidla, zákony, nařízení a směrnice z EU.  Parlament s většinově eurohujerskou sestavou samozřejmě vše odkývne. A o to jde především. Za další 4 roky už nebudeme volit vládu, ale jen správce druhořadého protektorátu, neboť v kompetenci národních států již nezůstane téměř nic. Tato vláda – stejně jako ty předchozí – postupně předávala různé kompetence Bruselu.  Za 17 let v EU tak všechny vlády jen likvidovaly naši suverenitu. Postupně, ale nezadržitelně a se souhlasem voličů.

Je už jen málo toho, o čem si můžeme sami rozhodovat a do roku 2025 už to nebude téměř nic. Jednoho dne pak zjistíte, že již nežijete v České republice, ale v jakémsi globalizovaném eurochalífátu. To je ovšem něco, co většina voličů nevidí. Až si to uvědomí, bude pozdě…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.3]

2 thoughts on “Chameleoni v politice mají jediný cíl – vysát protestní hlasy

  1. Samozrejme,že aj pseudokonzervatívne strany vedené Orbánom, Morawieckým, Janšom /o Kurzovi ani nehovoriac/ a niektorým ďalšími politikmi patria medzi chameleónov. Ich predstavitelia majú plné ústa pekných rečí, ale potichu podporujú masovú legálnu migráciu , sú často až fanaticky oddané Izraelu, Turecku a USA, vždy ustúpia nátlaku Bruselu /aj v „právach“ LGBTI, ako sme nedávno videli v Poľsku/ a otvorene odmietajú vystúpenie z EÚ a NATO. Bohužiaľ aj na Slovensku existuje taká odčerpávačská strana – Republika /liberálni, probruselskí a sionistickí odpadlíci od autentického vlastenca Mariána Kotlebu a jeho strany ĽSNS/. O ostatných „proslovenských“ stranách /máme ich u nás asi desať/ tiež platia prívlastky, ktoré som uviedol vyššie v zátvorke, ale našťastie nemajú šancu sa dostať do parlamentu.

  2. Je to tak, Babiš, i Bartoš či Fiala a další něco jiného říkají a něco jiného dělají. Když Klaus mladší kritizoval poslance, že jsou jen automat na kývání Bruselským směrnicím, tak byl odejit. Dle předběžných průzkumů to vypadá, že ČR bude vítat a postupně se podvolovat EU a is lámu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout