Belgie: 16letá dívka byla hromadně znásilněna 7 muslimy, ti si znásilnění nahrávali

Belgie: 16letá dívka byla hromadně znásilněna 7 muslimy, ti si znásilnění nahrávali

Jde o hloupost útočníků nebo snad jen fakt, že evropské věznice nemají pro zločince odstrašující účinek? Spíš naopak, mnohému se od svých kolegů zejména ti mladší přiučí. Stále častěji se totiž stává, že si pachatelé hromadných znásilnění svůj čin nahrávají, čímž samozřejmě podávají důkaz o svém kriminálním činu.

Stejně tomu bylo i v tomto případě, kdy byla hromadně znásilněna 16letá Belgičanka, zatímco si pachatelé odporný čin nahrávali a dokonce záběry ze znásilňování zveřejnili na sociálních sítích.

Ostatně, zřejmě se chtěli pochlubit svým soukmenovcům. Dělali přece jen to, co dělal i jejich lžiprorok Mohamed a jeho kumpáni.

O případu, k němuž došlo už před časem a nyní se dostal před soud, není příliš mnoho informací, zřejmě vyjdou postupně najevo v průběhu celého procesu. Titulní obrázek znázorňuje jednoho z členů gangu, který dívku znásilnil.

Bruselská prokuratura ve čtvrtek požádala o šest trestů odnětí svobody šesti mladistvým obžalovaným obviněným z hromadného znásilnění spáchaného 1. listopadu 2020 na Airbnb v hlavním městě. Sedmému podezřelému, zapletenému i do dalšího sexuálního napadení, hrozí osm let vězení.

Video hromadného znásilnění bylo zveřejněno na sociálních sítích. Při znásilňování prohlásil jeden z pachatelů: „bojujeme s bezvěrci, wallah“…

Soud s pachateli bude pokračovat…

Mimochodem, o „nezletilosti“ pachatelů, kteří budou zřejmě – jako mnoho jim podobných – tzv. „sirotci bez doprovodu“, kteří do země dorazili bez dokladů, lze úspěšně pochybovat. Uvidíme, zda soud vznese i požadavek na kostní testy pro potvrzení věku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Belgie: 16letá dívka byla hromadně znásilněna 7 muslimy, ti si znásilnění nahrávali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout