Mnichov: 17letá dívka byla na cestě domů přepadena dvěma tmavšími cizinci a znásilněna

Mnichov: 17letá dívka byla na cestě domů přepadena dvěma tmavšími cizinci a znásilněna

V Německu, podobně, jako v dalších multikulturně obohacovaných zemích, by už neměly chodit ženy samotné a to především večer a na méně frekventovaných místech. Pro stále více žen se totiž stává i obyčejná cesta domů, do práce či do školy nepříjemným zážitkem na celý život.

17letá školačka se stala obětí znásilnění v úterý večer na cestě domů. Oslovili ji dva muži v Nymphenburger Straße, pronásledovali ji a nakonec ji znásilnili. Cizinci přistoupili ke studentce cestou domů a nejprve požádali o její telefonní číslo. Ale 17-ti letá dívka neměla o debatu s nimi zájem, ani jim nechtěla dát číslo.

Pak se situace vyhrotila, jeden z mužů si rozepnul kalhoty a přitiskl se k dívčinu tělu se ztopořeným penisem. Jeho společník sundal násilím studentce kalhoty. Pak ji chytil rukou mezi nohy a  17letou dívku znásilnil. Když dorazili další kolemjdoucí, oba pachatelé dívku pustili a podle policejního mluvčího Gordona Winkela utekli neznámým směrem.

Oběť popsala pachatele takto:
Pachatel 1: Muž, asi 25 let, 180 cm vysoký, štíhlý, mluvil lámaně německy, s asijským vzhledem (to jsou většinou Pákistánci nebo Afghánci), kudrnatými, krátkými vlasy; oblečený v kožené bundě

Pachatel 2: Muž, asi 25 let, 173 cm vysoký, mluvil špatnou němčinou, měl asijský vzhled, tmavší barvu pleti, vlasy délky ke krku, svázané do culíku; oblečený byl v tmavých teplácích a měl s sebou batoh

Osoby, které mohou poskytnout příslušné informace, se mají obrátit na mnichovské policejní ředitelství. Pachatelé jsou tak stále na svobodě a kdykoli mohou znovu zaútočit….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Mnichov: 17letá dívka byla na cestě domů přepadena dvěma tmavšími cizinci a znásilněna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.