Afghánec se pokusil strčit 12letou Němku pod vlak

Afghánec se pokusil strčit 12letou Němku pod vlak

Docela mne zarazilo, kolik našinců touží po Afghánském obohacení, které nám chce vláda pod rouškou údajných tlumočníků dovézt i s jejich širokými rodinami. Přitom Afghánci patří k tomu nejhoršímu, co momentálně Evropu obohacuje. Jejich styl života, zvyklosti a tradice z dob pouštního lupiče a pedofila Mohameda, jsou diametrálně odlišné od toho, jak se žije v Evropě. Navíc, 99% Afghánců chce, aby byla v zemi, kde žijí, zavedena šaría. Tato fakta a mnohá další by si měli zjistit všichni, kdo zde Afghánce chtějí. V Německu nyní poznala jistá 12letá dívka, že si jako žena ani nesmí před Afgháncem dovolit se na veřejnosti smát.

Dívky měly doslova smrtelný strach. Obvinění bylo vzneseno proti Afghánci (30), který 14.května násilně napadl dvě kamarádky (12, 13) na autobusové zastávce Schwerin-Mitte. Útočník byl obviněn za napadení, nátlak a poškození majetku.

„První obvinění z pokusu o zabití však bylo staženo,“ řekl státní zástupce Jörg Ebert. Úmysl zabít dívku se neprokázal. Stále však existuje riziko útěku, takže podezřelý zůstává ve vazbě.

Žadatel o azyl – s povolením k přechodnému pobytu a bez trvalé adresy – vyšetřovatelům řekl, že se mu obě dívky smály, a proto je chtěl vyděsit.

Podle státního zástupce se však o závažné urážce, ke které došlo dříve, nic neví. Afghánec byl zřejmě rozzlobený tím, že si mezi sebou dívky šepotaly, smály se a dívaly se kolem sebe.

Afghánec popadl 12letou dívku, která seděla na lavičce a vlekl ji po nádraží přes bezpečnostní linku na nástupiště směrem k projíždějícímu nákladnímu vlaku. Dívka se dokázala s pomocí své kamarádky bránit a nakonec se osvobodit. Školačka byla při útoku zraněna a utrpěla odřeniny. Měla také roztrhanou bundu a kalhoty.

Svědek okamžitě zavolal policii. Afghánec byl poté zatčen poblíž místa činu.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Afghánec se pokusil strčit 12letou Němku pod vlak

  1. Naivní Němečtí voliči měli a mají za to, že i mlslimy dokáží převychovat (zvládneme to), ale při své inteligenci netuší, že je to scifi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout