Syrský džihádista, který mířil z Maďarska do Rakouska, měl u sebe samopal

Syrský džihádista, který mířil z Maďarska do Rakouska, měl u sebe samopal

Tento případ je další z dlouhé řady těch, které potvrzují jasná fakta, na něž zde stále dokola upozorňuji: do Evropy míří džihádisté všech existujících islámských bojůvek, od ISIS přes Talibán, Al Kajdu, Boko Haram až po Al Šabáb a další…  Už před časem byla v islámských zemích vyhlášena Evropa jako území války, tedy skutečně KAŽDÝ muslim, který přijde do Evropy je džihádistou, neboť svým malým dílkem přispívá k budoucí islamizaci kontinentu. Pak mne samozřejmě nijak neudiví zpráva, že byl v Maďarsku zaznamenán syrský džihádista, který mířil do Rakouska a měl u sebe samopal. Lze předpokládat, že mnozí další projeli bez povšimnutí. Ostatně, také tento džihádista nakonec unikl a možná se již do Rakouska dostal přes zelenou hranici.

Pozorní maďarští policisté možná zabránili dalšímu teroristickému činu v Rakousku. Protože když úřady zastavily pašerácký minibus, který byl na cestě do Rakouska se 17 ilegály, srbsko-rakouský řidič uvedl, že Syřan cestoval se samopalem v zavazadle.

Po Syřanovi však není ani stopy. Když minibus zastavili maďarští policisté, cizinci skrývající se uvnitř vyskočili a utekli všemi směry. Zda se muž se zbraní nyní snaží překročit zelenou hranici do Rakouska, je otázkou dohadů. Všechno je možné, protože pašerácké minibusy byly zastaveny jen pár kilometrů od východní hranice v maďarské obci Vas.

Invazisté utekli, řidič – srbský pašerák – byl zatčen, utekl i Syřan, jemuž patřil samopal:

Vstup ilegálů do Rakouska tak pokračuje bez kontroly, navzdory údajně zlepšené ochraně hranic. Zejména na západě okresu Mödling v Dolním Rakousku došlo v posledních měsících k četným přechodům pašeráků a ilegálů – většinou podél dálnice A21, jak řekl v neděli okresní předseda Strany svobodných v Mödlingu, Christoph Luiss.

Důvodem jeho výpovědi byla nehoda tahače s přívěsem v Achau ve čtvrti Mödling, který narazil do jiného auta. Maďarský řidič pak utekl. Šest Syřanů, kteří byli v pašerákově autě, okamžitě požádalo o azyl.

Minulý čtvrtek se v Dolním Rakousku stal další podobný případ. Podle deníku Kronen Zeitung policie zadržela překupníka v Eichkogelu poté, co vysadil 16 ilegálů. Překupník vyskočil z vozidla a utekl. Nezastavil, ani když policie vypálila varovné výstřely. Muž se schoval v lese a je stále na útěku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

One thought on “Syrský džihádista, který mířil z Maďarska do Rakouska, měl u sebe samopal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.