V centru Paříže opět stanují ilegálové, nyní požadují nejen byty a legalizaci pobytu, ale i halal stravu

V centru Paříže opět stanují ilegálové, nyní požadují nejen byty a legalizaci pobytu, ale i halal stravu

Už několikrát jste si zde mohli přečíst o občasných akcích muslimských ilegálů, kteří se domáhají legalizace jejich obytu ve Francii a slušného ubytování. Jejich požadavky jsou vlastně obdobné, jako požadavky muslimských ilegálů v Belgii, kteří ovšem – jak jste se mohli dočíst i na mainstreamu – se snaží svých požadavků domoci cestou hladovky.

Je třeba ovšem zdůraznit, že tyto akce jsou vždy podporovány velmi slušně dotovanými neziskovkami, které tlačí na to, aby byly jejich zcela zcestné požadavky splněny. Média nám tyto invazisty představují coby chudáky, přitom oni se de facto vydíráním domáhají výhod, které nemá ani většina Evropanů. Ostatně, kolik z vás získalo zcela za nic byt? A to nehovořím o požadavcích na legální pobyt, potažmo občanství a nyní i stravu dle speciálních požadavků.

V Paříži dochází průběžně k demonstracím, organizovaných právě různými promigračními neziskovkami, při nichž se těchto domnělých práv džihádisté domáhají.  Mimo demonstrací pak občas “kempují” v centru Paříže podobně jako nyní. Ovšem ilegálové už nepožadují “jen” byt a legalizaci jejich pobytu, dalším, zcela novým požadavkem jsou pravidelné dodávky halal stravy.  Ve svých požadavcích na dodávky halal stravy, dokonce specifikují i své požadavky na to, jaké druhy potravin si žádají.

Image

Já se vlastně ani nedivím, že i v Evropě dělají to, co se za dlouhá desetiletí naučili už ve svých rodných zemích, především v Africe. Natahovat ruce je totiž naučili sami Evropané a oni si nyní skutečně myslí, že je povinnost bílých je krmit a starat se o ně a nic za to na oplátku nepožadovat. A jen tak mimochodem se nechat islamizovat…

Několik generací Afričanů už umí jen natahovat ruku a považují to za samozřejmost. Stále víc z nich ovšem už nečeká na dary doma, ale rozhodli si pro ně přijet přímo k těm, kdo jim tyto dary již mnoho desetiletí poskytují. A jejich požadavky se už budou jen zvyšovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V centru Paříže opět stanují ilegálové, nyní požadují nejen byty a legalizaci pobytu, ale i halal stravu

  1. Nakopal bych jim do zadku a ne halal stravu. Už to s tím tolerováním jejich drzosti přeháníme. Na tácek bych jim naservíroval lejno a žer slimáku. Na takovou stravu od velbloudů jste zvyklí, tak si nevymýšlej.

  2. Souhlas. Naučili je Evropané natahovat ruku. Nikdy jsem od nich neslyšel co za ty dary nabízejí, mimo nabídku is lámu a oplodňování našich dívek a žen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.