Švédsko: Hrdlořez uprostřed multikulturní čtvrti (video)

Švédsko: Hrdlořez uprostřed multikulturní čtvrti (video)

Na podobné obrázky jsou obyvatelé multikulturně obohacovaných zemí zvyklí stále častěji.  Navíc, ve Švédsku rozhodně nejde o ojedinělý incident, jak tvrdí policie, ale o stále obvyklejší jev. Jen v posledním týdnu došlo k několika podobným incidentům…

V pátek večer byli obyvatelé Luleå svědky pokusu o vraždu uprostřed chodníku. Maskovaný muž byl viděn, jak způsobuje mnohočetná bodná zranění a pokouší se podříznout hrdlo své oběti. Policie sdělila médiím, že jde o “ojedinělý incident”. 

Policie ve své zprávě o incidentu uvedla, že v 19:59 obdržela od několika lidí upozornění v souvislosti s pokračujícím útokem nožem v městské části.

Záběry natočené obyvateli oblasti ukazují maskovaného útočníka, který způsobil mnohočetná bodná zranění muži, který křičí o pomoc a snaží se chránit rukama. Útočník neprokazuje oběti žádné slitování a pokračuje v bodání.

Útočník se snaží podříznout oběti hrdlo.

Níže je video:

Incident je klasifikován jako pokus o vraždu a stav oběti zůstává nejasný. Od sobotního rána nebyl za útok nikdo ve vazbě. Státní televize uvádí, že policie vyhodnocuje pokus o vraždu jako “ojedinělý incident”.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Hrdlořez uprostřed multikulturní čtvrti (video)

  1. Média i policie je ve Švédsku stále v rukou socialistů, a jelikož is lam a imigranty vehementně chrání, tak nepohodlné informace schovávají a problémy zametají pod koberec, oběti jsou pro ně “jen” vedlejší ztráty na jejich cestě k smíšení obyvatel a is lamizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.