Británie vítá nevěsty ISIS a vězní kritiky islámu

Británie vítá nevěsty ISIS a vězní kritiky islámu

V rámci islamizace Evropy dochází i k pozvolné úpravě zákonů tak, aby vyhovovaly zejména muslimům. Možná jste si sami všimli, že se nám nenápadně začíná podsouvat pedofilie jako něco normálního, muslimové bývají za tentýž trestný čin souzeni mnohem mírněji než původní Evropané a zákon o předsudečné nenávisti je cílen čistě na kritiky islámu a muslimské invaze. Tedy plíživě se nám po celém kontinentu zavádí právo šaría.

Stíhání lidí za jejich názory – zejména jejich názory na islám – není v Británii ničím novým. Jen několik příkladů z mnoha: v roce 2013 byla řada britských občanů, kteří reagovali na šokující džihádistickou vraždu vojáka Lee Rigbyho kritikou islámu na sociálních sítích, zatčena ve svých domovech uprostřed noci; v roce 2016 londýnská policie zadržela manažera pro styk s veřejností Matthewa Doyla za „podněcování rasové nenávisti na sociálních sítích“. Jeho zločin? Po džihádu v Bruselu, který si vzal 31 životů, Doyle na Twitteru napsal, že požádal muslimku, aby mu masakr zdůvodnila.

Jen v letech 2015–2016 bylo v Británii zahájeno více než 15 000 trestních stíhání z nenávisti. To však zjevně nestačilo, protože 21. srpna 2017 Alison Saundersová, ředitelka prokuratury ve Velké Británii, oznámila, že Korunní prokuratura (CPS) zintenzivňuje svůj závazek trestat on-line vyjádření extrémních názorů na rasu, náboženství, sexualitu, pohlaví a dokonce i postižení, které byly motivovány nepřátelstvím nebo předsudky. Tím v Británii zavedli předsudečnou nenávist, kterou – jaká náhoda – jen o rok dřív než Británie zavedlo Německo a rok po Británii i ČR a další země.

To není všechno. 16. října loňského roku se Twitter UK chlubil, že se spojil s nezávislými členy mezivládní pracovní skupiny pro protimuslimskou nenávist (AMHWG) jako součást společného závazku bojovat proti nenávistnému chování na internetu. Co je AMHWG? Je to orgán, který údajně sestává ze zástupců muslimských komunit, nezávislých odborníků a akademiků, plus několika vládních oddělení Spojeného království, včetně CPS, ministerstva vnitra, úřadu vlády, ministerstva spravedlnosti, ministerstva bydlení, komunit a místní správy a Národní rady policejních náčelníků.

Stručně řečeno, Velká Británie bere online kritiku islámu velmi, velmi vážně.

Je to samozřejmě ta samá země, kde policie, sociální služby a další orgány – včetně několika z těch, které působí v AMHWG – systematicky ignorovaly masové znásilňování stovek anglických dívek muslimskými „znásilňovacími gangy“ po mnoho let ve městech jako Rotherham a Rochdale. Tato hanebná nečinnost nakonec skončila jen proto, že lidé jako Tommy Robinson a Maggie Oliverová o ganzích informovali širokou veřejnost, stejně jako o nečinnosti úřadů a policie. Právě minulý víkend například přišla zpráva o tom, že děti v oblasti Bradfordu trpěly strašlivým zneužíváním ze strany muslimských násilníků, zatímco úřady pověřené ochranou obětí se příliš bály jednat, protože pachatelé pocházeli z přistěhovaleckých komunit.

Zachází úřady a soudy podobně  i s teroristy, kteří odjeli do Sýrie bojovat za ISIS? Jak se úřady staví ke džihádistům je nejlépe znát na případu Samii Husseinové. Dívka ze západního Londýna odletěla v roce 2015 do Sýrie, aby se připojila k ISIS. O pár měsíců později přišla o ruku při koaličním náletu na budovu v Rakce, ve které ISIS skladoval zbraně; ISIS záměrně umístil ji a další ženy a děti do přilehlé budovy předpokládaje, že koalice nebude chtít ublížit ženám a dětem.

Samia byla později zajata kurdskými silami; V únoru loňského roku jí bylo umožněno vrátit se do Británie, kde byla držena londýnskou policií podle zákona o terorismu z roku 2000, který umožňuje zadržení podezřelých teroristů na dva týdny. Poté dostala na náklady daňových poplatníků dům a novou ruku. Je jednou z několika set lidí, kteří opustili Británii, aby se stali teroristy v Sýrii a kteří byli od té doby tiše přijati zpět do země. Mimochodem, hádejte, kolik z těchto stovek navrátilců bylo usvědčeno z teroristických činů? Čtrnáct.

Soudy byly pravděpodobně příliš zaneprázdněny stíháním kritiků ISIS, než aby soudily bojovníky ISIS….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Británie vítá nevěsty ISIS a vězní kritiky islámu

  1. Tommy Robinson – na rozdiel napr. od bývalého europoslanca Nicka Griffina – nie je žiaden statočný vlastenec, ale sionistický fanatik, antirasista, nepriateľ vlastného národa a rasy a podporovateľ multikultúrneho šialenstva a protibieleho teroru. Inými slovami, systému nijako neškodiaci „aktivista“. Okrem černochov, Číňanov, židov, vegánov, sikhov a podobne sa obklopuje aj „umiernenými“ moslimami, čo tiež hovorí samo za seba.Takzvaná legálna migrácia z celého sveta mu vôbec nevadí. Robiť z neho bojovníka proti islamizácii UK len pre jeho výroky a kritiku moslimských zločinov nie je správne. Za svoju vlasť považuje – podobne ako napr. Salvini – Izrael, nie Veľkú Britániu.

  2. Britové už v tom jsou tak hluboko, že jim nezbývá než šlapat brázdu.
    Je celkem jasné kdo má navrch, neozbrojení bobíci to nejsou.
    Pákistánec se nerozpakuje přidržet vreckový nožík případnému brblalovi u krkovice a je vymalováno. Ještě se omluví a slíbí, že už bude hodnej.

  3. Ta fanatická ochrana is lámu, jež si odhlasovali, se Britům jednou vymstí, už nyní znamená omezení svobody slova, a omezení občanských svobod bude přibývat. Nejhorší v takových zemích je i nebezpečí, kdy se mlslimové dostanou ke strategickým uzlům (letadla, energetika, armáda a atomovky, ap).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.