Sluníčkář, kterého pobodal muslimský vetřelec, útočníkovi odpustil, je to prý vina Italů

Sluníčkář, kterého pobodal muslimský vetřelec, útočníkovi odpustil, je to prý vina Italů

Mnoho těchto dobroserů o nebezpečí muslimské invaze nepřesvědčí nic. V minulosti bylo v Evropě již několik případů, kdy rodiče dítěte, zavražděného muslimským invazistou, útočníkovi odpustili a nadále podporují invazi, díky níž přišli o dítě.

Nelze pochopit smýšlení takových lidí, těm jednoduše k jejich procitnutí nepomůže vůbec nic. Jsou natolik přesvědčeni o své pravdě, že jí neuvěří ani tehdy, kdy se sami stanou terčem útoku. Jeden takový případ se stal nyní v Itálii, kde bezprizorní kurdský muslim náhodně pobodal sluníčkáře. Byl jednou ze šesti náhodných obětí Kurda v případu z minulého týdne…

Z pobodání tak mladý italský dobroser F.B. viní zlé Italy, ovšem tomu, kdo mu málem vzal život, odpouští. F.B říká, že byl šokován krutostí těch, kdo nadávali na útočníka: „Bolelo mě číst mnoho nenávistných komentářů v reakci na zprávy o agresi proti mne,“ komentuje F.B. z nemocnice Careggi ve Florencii, „protože necítím nenávist.“

Oběť, 28 let, původem ze Scarperia-San Piero, je stále v nemocnici Careggi, s těžkým zraněním. Do nemocnice se dostal poté, co mu útočník propíchl břicho nožem: „Také mě bolí, když vidím, jak byla tato epizoda zneužita některými místními politiky, kteří v agresi proti mne vidí selhání přijímacího systému v Toskánsku a navrhují jako řešení výstavbu nových zadržovacích zařízení pro migranty bez dokladů“ , vysvětluje F.B.

„Jako křesťan si mohu myslet jen něco jiného: možná kdyby ten člověk měl přístup k větší ochraně, k duchovním cestám, kdyby měl něčí podporu, místo aby žil život nelegálního cizince bez domova, možná bych teď nebyl v nemocnici,“ uzavírá F.B. s odkazem na to, že útočník byl bezdomovec..

K tomu jen dodávám, že z podobných dobroserů musí mít v Bruselu obrovskou radost. Jsou produktem dlouholeté indoktrinace dětí a mládeže ze strany škol, médií, youtuberů a v případě tohoto Itala zřejmě zapracovala i církev, jejíž část, k níž patří stoupenci Bergoglia, vehementně islamizaci podporuje.

Právě tyto lidi EU potřebuje, s jejich pomocí se islamizace Evropy a výměna obyvatel velmi usnadní.

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Sluníčkář, kterého pobodal muslimský vetřelec, útočníkovi odpustil, je to prý vina Italů

  1. Mnozí křesťané dávají najevo, že raději budou mučedníky a spojí se raději s mlslimy, lidmi knihy, proti ateistům, než by se bránili is lámu. To mučednictví oněm fanatikům (část křesťanů) dělá dobře, doufají, že tak dojdou spasení. Je to vidět i v Africe, kde se vůbec nebrání, a nechají se zabíjet po tisících, dle jejich doktríny, „kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem“ . Část křesťanů se brání, jsou také rozpolceni, a která frakce má navrch, to se uvidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout