Podle Googlu byla v historii většina Evropanů černých

Podle Googlu byla v historii většina Evropanů černých

Kdy Evropané pochopí, že v zájmu výměny obyvatel jsou záměrně manipulováni politiky, médii i nadnárodními korporacemi? Máme totiž věřit tomu, že skutečný Evropan, ale i Evropan budoucnosti, je (a bude) černoch. O tom se nás snažila nedávno přesvědčit Evropská komise, ostatně, EU byla založena i proto, aby globalistům pomohla plnit jejich zadání. A jedním z hlavních cílů EU je výměna Evropanů za Afričany, což je jasné každému, kdo velmi pozorně sleduje některé kroky této organizace, která je plně v rukou nadnárodních korporací.

Před časem jsem upozornila na záměrné manipulace Googlu, který – zadáte-li pojem v angličtině, ale i některých dalších světových jazycích, po vypsání výrazu „šťastná bílá žena“ zobrazí v drtivé většině případů ženu s černým partnerem. Tedy Google se nám snaží podsouvat, že bílá žena je šťastná jen tehdy, když si najde za partnera černocha, případně jiné tmavší etnikum.

Ovšem Google se nekoncentruje jen na přítomnost a budoucnost. Snaží se nám nyní namluvit, že vlastně většina z nás, Evropanů, má černé předky, přičemž i většina evropských historických osobností byli černoši. To funguje, pokud si chcete tento fakt vyhledat v angličtině, takže po zadání european people history se vám zobrazí většinou černoši, jen asi na čtvrtině obrázků uvidíte bělochy.

Podobné to ovšem je i po zadání téhož v němčině, v češtině se sice objevil i nějaký ten obrázek jiného etnika, ale spíše okrajově. Stejně to ostatně funguje i u „šťastné bílé ženy,“ kde toto heslo ukazuje obrázky „ideologicky správně“ zejména při užití světových jazyků, u jazyků okrajových (k nimž patří i čeština) zatím k ideologicky „správným“ úpravám až tak masivně nedošlo.

Globalistické organizace se samozřejmě prozatím soustřeďují zejména na nejvíce užívané jazyky, což ovšem není zdaleka jen o vyhledávačích, ale také o dalších oporách současného systému. Není tak zřejmě nic podivného, že velmi podobně nedávno prezentovala evropskou historii také BBC:

BBC pak zdatně kopíruje i naše ČT, která před časem indoktrinovala ústy herce Donutila malé děti údajně pravdivým příběhem o Sněhurce, která má špatnou barvu, neboť se lehce spálí na slunci. Tu si najde černý princ, jemuž Sněhurka porodí hnědé děti, které se již díky černému tatínkovi na slunci nespálí. Mají se tak snad děti připravovat na to, až jim budou časem ve škole prezentovány významné evropské historické osobnosti coby černoši?? A pro holčičky má být v budoucnu ideálním partnerem Afričan, jichž jim nyní neziskovky přiváží  do Evropy denně i tisíce?

Pohádky pana Donutila: Pravdivý příběh o Sněhurce — iVysílání — Česká  televize
záběr z rasistické pohádky ČT, podle níž je bílá barva pleti špatná

Ostatně, o tom, že nejedna významná evropská historická osobnost – ať už z oblasti vědy nebo umění –  nebyla běloch, jak se vždy prezentovalo, ale černoch, se nás snaží přesvědčit „bojovníci proti rasismu“ z celé Evropy. Známý je například případ bruselského muzea, které prezentuje Beethovena coby černocha.

Muzeum výtvarných umění v Bruselu vzdává hold Ludwigu van Beethovenovi u příležitosti 250. narozenin slavného skladatele. Beethovena ovšem bylo také třeba poněkud „opálit“, neboť – jaká to hrůza – Němec byl dosud vždy prezentován jako běloch! Taková nehoráznost! Tento „problém“ vyřešilo Bruselské muzeum výtvarných umění zobrazením Beethovena na obrazech na výstavě coby černocha. Byli na tento obrázek tak hrdí, že byl dokonce použit v oficiálním popisu události:

Také u nás  můžeme vidět snahu o falšování dějin, přičemž dokonce i BIS zasahovala před časem do toho, jak by měly vypadat učebnice dějepisu. Dozvíme se brzy i my, že byli Bedřich Smetana, Antonín Dvořák či třeba Marie Terezie černoši?? Obávám se, že učebnice v tomto duchu se už nejspíš připravují…

Nakonec by mne zajímalo, co by dělali všichni ti současní ideologové, jedoucí podle Kalergiho plánu, kdyby někdo natočil například film o životě Nelsona Mandely, kterého by hrál třeba Kevin Costner?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.4]

2 thoughts on “Podle Googlu byla v historii většina Evropanů černých

  1. Neomarxisté se z nás, a hlavně z našich dětí, snaží udělat blbce, a těm se pak lépe vládne. Je naše chyba (současná generace, vyšlá z hippies), že jim to dovolíme, a nejen na západě, ale i u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout