Švédsko je u konce s hotovostí, 99% peněz je elektronických

Už před časem bylo právě Švédsko, které je jakýmsi „pokusným králíkem NWO,“ určeno coby země, která jako první v Evropě zruší hotovost. Původně byl určen termín ukončení hotovosti na letošní rok, nyní však začíná země od záměru couvat, protože nedávné výpadky systémů v obchodní síti Coop, již neschopné přijímat hotovost, způsobily ve Švédsku obrovské problémy. Co by se ovšem stalo, kdyby hotovost zrušili úplně?

Plošné rušení hotovosti se projevovalo například tím, že stále více obchodů i služeb už hotovost přestalo přijímat, na druhou stranu se objevovaly i „rebelské“ obchody či restaurace, deklarující, že hotovost rušit nehodlají. Jak jste si mohli přečíst už zde, tak i mezi švédskými občany se našla část, která rušení hotovosti zásadně odmítá. Ti si založili skupinu, která sdružovala asi 100 tisíc odpůrců rušení hotovosti. A zdá se, že právě tito občané patří k těm prozíravějším.

Ve světle plánované „kybernetické pandemie,“ která zcela zřejmě není jen konspirací, ale další součástí razantní přeměny světového politického systému ve jménu totální globalizace a tzv. „Velkého resetu,“ by mělo zrušení hotovosti v situaci, kdy by nastal globální blackout, nedozírné následky. Švédsko tak náhle obrací a dokonce je lidem doporučováno, aby si doma vytvářeli zásoby hotovosti, kterou již mnozí Švédové ze svého života dávno zcela odstranili…

Peněžní podíl hotovosti ve Švédsku je nyní pouze 1,33 procenta, tedy 62 miliard SEK, což je nejnižší úroveň, která byla kdy měřena. Odborníci nyní varují před riziky.

Nedávná čísla ze švédské statistiky znamenají, že 99 % peněz, které nyní Švédové používají, je elektronických.

Robert Bergqvist, hlavní ekonom SEB, říká, že situace ve Švédsku, které je lídrem v rušení hotovosti, je jedinečná. Varuje také před riziky v takové situaci.

„Co budeme dělat, když nás někdo odpojí? Vezměme si například nejnovější kybernetický útok na Coop a představte si, že probíhá obrovský kybernetický útok proti Švédsku. Měli bychom se pak vrátit k barterové ekonomice?“

Kybernetický útok na Coop na začátku července zanechal většinu z 800 obchodů společnosti neschopnou přijímat platby kartou. To pokračovalo několik dní a odhaduje se, že Coop při kybernetickém útoku přišel o více než 100 milionů SEK.

Loni na jaře agentura MSB doporučila všem, aby si v případě krize ukládali hotovost doma.

Zdá se tedy, že Švédsko z nastolené cesty k rušení hotovosti začalo couvat a kybernetický útok snad alespoň probudil všechny zastánce výhradně elektronických peněz. Občany i firmy, mající výhradně virtuální peníze, lze jednodušeji ovládat, lze je v případě jakýchkoli nekalých záměrů zcela odříznout od jejich vlastních prostředků.

Nicméně je otázka, zda vůbec nakonec  Švédsko od záměru zrušit hotovost definitivně couvne nebo na sobě jako tradičně otestuje další plány globalistů. Multikulturalismus, islamizace a genderová ideologie jsou záležitosti, v nichž bylo vždy Švédsko napřed. Jak tyto jejich pokusy dopadly všichni víme. Bude Švédsko i nadále pokusnou laboratoří NWO?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

One thought on “Švédsko je u konce s hotovostí, 99% peněz je elektronických

  1. Za komančů se říkalo „kdyby komunismus vymysleli vědci, tak by ho nejdříve vyzkoušeli na králících“ , tak je nakonec možná i dobré, že se někdo ujal role pokusných králíků, díky Švédům za to. Ovšem zrovna ty utopie, které tam zkoušejí se dají i vypočítat a určit předem jak dopadnou, ať je to závislost na elektřině, či is lamizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout