Egypťan, který brutálně znásilnil v Miláně dívku, byl včera umístěn do vazby

Egypťan, který brutálně znásilnil v Miláně dívku, byl včera umístěn do vazby

Nedávno jste si zde mohli přečíst o případu brutálního znásilnění mladé ženy, kterou cestou do práce přepadl Egypťan, zatáhl do jámy na staveništi a tam ji znásilnil. K deliktu došlo v italském Miláně, které je jedno z nejvíce islamizovaných evropských měst vůbec.

Je zarážející, že je možné, aby o azyl žádal v EU i Egypťan v situaci, kdy se běžně do této země jezdí na dovolenou. Stejné je to v případě Tunisanů a Maročanů. 31letý násilný Egypťan připlul v květnu na Lampedusu, pak pobýval 14 dní na luxusní karanténní lodi, aby byla po oněch dvou týdnech propuštěn a mohl si jít kamkoli libo.

Podle informací dostal invazista přidělené číslo, s nímž se mohl ztotožnit kdekoli v Itálii. Arab se poté vydal vlakem do Milána, kde požádal o azyl a – samozřejmě – byl také patřičně ubytován. Z dlouhé chvíle pak znásilnil 25letou dívku a při procházkách městem si udělal selfie (viz titulek).

Jednoduše se tento Egypťan, který tvrdil, že je pronásledovaný egyptskou vládou, choval tak, jako na dobývaném území. Žil si na náklady italských daňových poplatníků a jednu z těch, z jejichž peněz si v poklidu žil v Miláně, nakonec znásilnil. Díky ztotožnění na základě jeho podoby a následně i testů DNA se potvrdilo, že to byl právě on, kdo 25letou dívku znásilnil…

Nebezpečí útěku a opakování zločinu. To jsou dva důvody, na jejichž základě bylo včera potvrzeno zadržení a umístění  Egypťana Mahmouda Abdelshafiho Ahmeda Masouda do předběžné vazby. 31-letý Egypťan byl obviněn ze znásilnění poblíž stanice metra Cascina Gobba. Nedaleko tohoto místa  přepadl a znásilnil 25letou ženu, která byla ráno 9. srpna na cestě do nemocnice San Raffaele v Miláně, kde pracuje.

V příkazu potvrzujícím vazbu soudce vysvětluje, že důkazní rámec proti muži, který přistál na Lampeduse měsíc před znásilněním, je velmi pevný.

Dvěma hlavními prvky jsou ve skutečnosti neprůstřelné důkazy DNA, které vedly ke shodě mezi vzorkem, který odebrali Egypťanovi a genetickým materiálem získaným na místě činu a identifikace pachatele ze strany oběti.

Egypťan, obhajovaný přidělenou právničkou Eleonorou Bergaminiovou, včera během výslechu využil právo nevypovídat.

Obžaloba popisuje velmi brutální násilí a odkazuje na závažnost faktů. Podle žalobce navíc existuje riziko, že pokud bude 31letý muž propuštěn, mohl by spáchat další násilí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Egypťan, který brutálně znásilnil v Miláně dívku, byl včera umístěn do vazby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout