Marseille – boje gangů pokračují, dva zastřelení a jeden upálený zaživa

Marseille – boje gangů pokračují, dva zastřelení a jeden upálený zaživa

Francouzské Marseille je město, které je již plně v rukou afrických gangů. Dochází zde nejčastěji k bitkám mezi Severoafričany a černochy, kteří bojují o nadvládu nad územím nebo jde o vyřizování účtů v případech, kdy jeden gang zavraždí člena gangu jiného, což se děje již téměř každý týden. V této části města už nenajdete původní Francouze a policisté se sem bojí jezdit. Zdá se, že právě toto město bude jedno z prvních, která budou předána muslimům a zavládne zde zcela oficiálně právo šaría…

Série přestřelek pokračuje v Marseille. Tři muži byli zabiti v noci ze soboty na neděli. Zdá se, že šlo o  vyrovnávání účtů. Všechny oběti byly známé svými vazbami na obchod s drogami.

K prvnímu incidentu došlo kolem půlnoci ve 14. obvodu, který je podle Rudyho Manny, tajemníka odborového svazu Policejní aliance v Bouches du Rhône, v celém Marseille nejproblematičtější. Dva muži ve věku 25 a 26 let byli zastřeleni. Střelci  na ně stříleli z auta. Na místě činu byly nalezeny Kalašnikovy a nábojnice 9 mm.

Později, kolem 1:40,  byl upálen zaživa další muž v autě ve 13. obvodu. „To je technika grilování, hrozná technika používaná těmi nejhoršími gangy, která nebyla používána několik let,“ zdůrazňuje Rudy Manna.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Marseille – boje gangů pokračují, dva zastřelení a jeden upálený zaživa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout