Kdo nepapouškuje názory Bruselu, ten je podle Seznamu extremista

Kdo nepapouškuje názory Bruselu, ten je podle Seznamu extremista

Pamatuji si, že když jsme v  89. roce vyráželi na náměstí a cinkali klíči, požadovali jsme mimo jiné i pluralitu. Ta nám ovšem nějak vymizela do ztracena. Jediný přípustný názor je ten, že pravdu má EU, kam neodmyslitelně patříme. Také máme akceptovat, že existuje asi sto pohlaví, že se do Evropy stěhují hordy muslimů, přičemž ten, kdo je nevítá nebo alespoň netoleruje, je extremista.

Také je extremista ten, kdo nevolí probruselské strany, tedy ty, které hlásají vše výše uvedené (Piráti, ODS, TOP, ANO, ČSSD, STAN, KDU). Volíte-li cokoli jiného, pak jste podle Seznamu extremista, jak nám dnes tento server oznamuje v článku, který pojednává o jakémsi dokumentu o jedné takové údajně „extremistické rodince.“  Důležitý ovšem není ani tak obsah článku, jako opětovná snaha nám vnutit,  že extremista je ten, kdo nesouhlasí se „stranou a vládou“.  Tedy abych byla přesná, kdo nesouhlasí s těmi, kdo nám reálně vládnou, s papaláši v Bruselu.

Je znát, že většina eurosoudruhů ze Seznamu byla v roce 1989 na houbách, takže si ani neuvědomují, že je jejich Seznam rétoricky absolutní kopií tehdejšího Rudého práva. Tyto noviny, spadající pod UVKSČ, se tehdy pevně držely své ideologické linie Moskvy stejně, jako se dnešní eurosoudruzi ze Seznamu drží ideologické linie Bruselu.

Mainstream  – a je celkem jedno, zda jde o internetové weby nebo televize – je natolik pevně ideologicky ukotvený, že nepřipustí jiný názor. pak opoziční názor tak nějak samozřejmě začne považovat za extremistický. Extremista tak jste tehdy, když zde nechcete islám, když tvrdíte, že existují jen dvě pohlaví, když nesouhlasíte s tím, aby si mohli dva muži adoptovat dítě, pokud jste pro odchod z EU, BLM považujete za rasisty, chlapy, závodící v ženské kategorii za šílenost, údajné uprchlíky z muslimských zemí za vetřelce a zelený úděl za velmi drahý nesmysl. Je toho spousta, co vás dožene do kolonky „extremista“.

Nově se do kolonky „extremista“ začíná řadit i ten, kdo odmítá mainstreamem tak propagované skvělé šmakulády, po nichž by údajně měla nastat tečka. Ale mainstream už nám neukáže, že existuje spousta expertů, kteří tuto genovou terapii za tak báječnou nepovažují a stejně tak nám neukážou, jak jimi neustále zveřejňovaná nesmyslná čísla rostou v zemích, kde by podle nich ta tečka být dávno měla, jako Izrael nebo Island.

O objektivitě těchto médií si tak netřeba dělat jakékoli iluze, jedou opět v jedné lajně, která je striktně určena politikou Bruselu. A logicky tak i propagují ty strany, které v té linii samy jedou. Neustále nám tak právě Seznam adoruje Piráty, které ovšem mnozí z nás naopak považují za extremisty. Takže kde je ten extrém? Kdo zde určuje, kdy se skutečně jedná o extrém a kdy jde o normu?

Podle Seznamu je extremista ten, kdo poslouchá Ortel. Ale to, že mainstreamem propagovaný Banga má ve svém repertoáru texty, které by byly před 22. hodinou nevysílatelné, už nezmíní. A Bangu samozřejmě za extremistu nepovažuje, neboť jde naopak o jednoho z těch, kdo dle názoru mainstreamu naši zemi obohacují.

Je mi celkem jasné, že šlo především o to před volbami připomenout, že demokracii máme jen odtud potud a kdo neuznává „lajnu“ Bruselu je extremista. A taky ubožák, nespokojený s vlastním životem, jak byli prezentováni právě hrdinové dokumentu, který Seznam představuje.

Nakonec se tedy ptám, kdo nám bude určovat co je to extremismus? Jak je možné, že dnes je za extremistu považován ten, kdo by byl dřív úplně normální a naopak? Nezvrhla se spíš do jakéhosi extrému část společnosti? Přesně ta část, která je nyní u vesel?

Dle mého názoru jsou extremisté Piráti (či jejich soukmenovci Zelení v různých evropských zemích), kteří jsou spříznění s Antifou a vlastně i šílenci v Bruselu, kteří se aktuálně snaží přestěhovat do Evropy nejen Afriku, ale i Afghánistán. Ti mají samozřejmě své vlastní zadání a tím se řídí. Ovšem EU, Antifu ani Piráty mainstream – a ani Zpráva Ministerstva vnitra o extremismu a předsudečné nenávisti – za extremisty nepovažuje.

Tedy i slovo „extremista“ může mít velmi subjektivní výklad a podobně, jako jej nyní užívá Seznam nebo naše proislámské MV, jej může kdokoli jiný využít pro jakoukoli názorovou opozici. Problém je, že nyní je extrém to, co se dříve nazývalo jednoduše: konzervatismus…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kdo nepapouškuje názory Bruselu, ten je podle Seznamu extremista

  1. Slovenskou obdobou Seznamu sú Aktuality, štedro financované aj Matovičovými fašistami a píšuce v ich prospech. Tie /podobne ako v ČR Seznam či Novinky/ sú vhodné len pre Slovákov so silnými žalúdkami, prípadne slniečkarov z povolania. A mimochodom, Rudé právo a u nás Pravda na rozdiel od dnešných korporátnych médií zďaleka toľko neklamali a nešírili takú zákernú a rafinovanú podprahovú propagandu. A vôbec, socialistický normalizačný režim bol oproti súčasnému eurofašizmu, globalizmu , neomarxizmu a rôznym iným zločinným ideológiám importovaným z EÚ a USA takmer rajom na zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.