I tyto Afghánce přivezli Američané do Evropy, celkem jich je už 100 tisíc

I tyto Afghánce přivezli Američané do Evropy, celkem jich je už 100 tisíc

Jak možná víte, tak po dohodě s jednotlivými lokaji evakuují USA další a další džihádisty z Afghánistánu do Evropy. Jak můžete sami vidět na úvodním obrázku, tak na cestu do Evropy se nevydávají žádní chudáci, prchající před Talibánem, ale zastánci nejtvrdší formy práva šaría, čehož jsou minimálně burky důkazem.

Tato skupina lidí se 24. srpna seřadila na mezinárodním letišti Hamíd Karzáí, aby nastoupila na palubu amerického letadla C-17 Globemaster III. Není známo, do které evropské země byli tito Afghánci konkrétně převezeni, protože USA uvedly pouze to, že  lidé odletěli na další cestu k přesídlení v jiných zemích. Mohlo jít o Německo, Francii, Velkou Británii, Itálii či jakoukoli jinou evropskou zemi, která Afghánce přijímá. Tedy i ČR.

Také není známo, zda se jedná o všechny místní zaměstnance různých velvyslanectví nebo zaměstnance neziskovek, či třeba tlumočníky. Nebo jde snad o teroristy? Ale co můžete rozpoznat, je pět nositelek burky, s dvěma nebo třemi dalšími na začátku řady.

Prchají před Tálibánem, ale aktivně se zasazují o nejtvrdší formu práva šaría.

K uvedenému ještě dodávám, že zatímco vyznavače práva šaría odváží do Evropy po tisících, malá hrstka křesťanů, mezi nimiž chodí ženy nezahalené, byla odmítnuta a ponechána na letišti s tím, že přednost mají muslimové!! Křesťané se tak podle informací zástupců katolické agentury CNA do Evropy vůbec nedostali i přesto, že jsou nyní v zemi ve velkém nebezpečí.

Zato za poměrně krátkou dobu už bylo do Evropy dovezeno 100 tisíc Afghánců – výhradně muslimů. Už vám dochází, že „akce Afghánistán“ má za úkol především urychlit islamizaci Evropy?? A stále se najde spousta lidí, kteří tomu tleskají…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “I tyto Afghánce přivezli Američané do Evropy, celkem jich je už 100 tisíc

  1. Islamský štát je, zdá sa, aj naďalej aktívny /vďaka peniazom a inštrukciám zo Saudskej Arábie a Kataru/ . Nasvedčuje tomu útok na letisko, ktorý si vyžiadal podľa posledných správ už vyše 100 mŕtvych. ISIS a jeho sponzori sa zjavne nedokážu zmieriť s tým,že USA sa dokázali dohodnúť s Talibanom. Podľa všetkého nastane už túto jeseň krviprelievanie nielen v Afganistane, ale aj vo väčšine Európy.

  2. Fuj to je pohled. Naše vláda mlčí, ona a Američané vozí do Evropy, i na základnu v Kosovu, is lámské bojovníky. To v nedaleké budoucnost povede jen a jen ke konfliktům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout