Dnes vyložila rybářská loď na Lampeduse 547 mužů a 3 ženy (videa)

Dnes vyložila rybářská loď na Lampeduse 547 mužů a 3 ženy (videa)

Jako vždy jde samozřejmě opět o muže vojenského věku, tedy džihádisty z různých muslimských zemí. Ti budou po dvoutýdenní karanténě rozmístěni po celé Itálii, odkud se rozptýlí po celé Evropě. Ovšem to je jen jedna loď, další samozřejmě následují.

Dnes v 10.47 přistála na Lampeduse rybářská loď s 550 pasažéry, mezi nimiž byly 3 ženy. Jednalo se o černochy z oblasti subsaharské Afriky, Egypťany a Maročany. Všichni byli převezeni do hotspotu Contrada Imbriacola, kde budou přidáni k již přítomným 695 ilegálům, takže v přijímacím centru, které má kapacitu 250 osob,  se bude prozatím tísnit celkem 1 245 invazistů.

Afričané, kteří jsou v přijímacím centru již delší dobu, budou brzy převezeni do hotelů na pevnině (to v případě, těch, kdo o sobě tvrdí, že jsou nezletilci) a zbytek se vydá na čtrnáctidenní plavbu luxusní lodí. Teprve poté budou rozmístěni po celé Itálii.

Nutno podotknout, že Italové nyní předčí ve vítání Němce i Švédy, neboť k těmto obohacovačům z Afriky si letecky přivezli již 5 tisíc Afghánců a zdá se, že u tohoto počtu zdaleka nekončí.

Na dnešní zásilku se můžete podívat na videu zdezde, kde jsou již ilegálové z Afriky na člunech pobřežní stráže převáženi do přístavu, neboť jejich přetížená loď se začínala potápět…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Dnes vyložila rybářská loď na Lampeduse 547 mužů a 3 ženy (videa)

  1. „Až nás budou sta miliony, poznáte co to je sloužit Al ahovi“ , tak asi s takovým poselstvím přicházejí novodobí „turisté“ …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout