Skotsko: Muslimský ministr zavádí zákon o rouhání podle práva šaría

Skotsko: Muslimský ministr zavádí zákon o rouhání podle práva šaría

Předsudečná nenávist je ve všech zemích, kde byla zavedena, předstupněm tzv. „zákona o rouhání“, který je součástí práva šaría. Povšimněte si, že všude tam, kde platí, je tento zákon uplatňován proti kritikům islámu. Nejinak je tomu i u nás, kde máme velmi silně proislámskou vládu, za jejíhož působení byl zákon zaveden a praktikován právě proti nejostřejším kritikům islámu a muslimské invaze.

Tento zákon přijala naše vláda krátce poté, co jej začali uplatňovat  Německu. ČSSD na ministerstvu vnitra je pak zárukou, že jde od samého začátku naše vláda muslimům na ruku. To se ovšem děje ve většině evropských zemí, kde již předsudečná nenávist funguje, přičemž v některých více islamizovaných zemích už zachází zákon do nejzazších možných mezí. A nemusí jít jen o země, které jsou v EU. Stačí mít muslima (či silně proislámského politika) na ministerstvu.

Nový návrh zákona, který ve Skotsku upravuje původní „předsudečnou nenávist“, oslabuje klíčovou obranu obsaženou v jiných britských právních předpisech o trestných činech z nenávisti, které chrání to, co se sděluje mezi členy  domácnosti, tedy v soukromí, před policejním zásahem.

Humza Yousaf, skotský ministr spravedlnosti, však odmítá poskytnout ochranu soukromí a trvá na tom, že „nenávistné projevy“ v domácnosti si zaslouží být kriminalizovány. Skotská vláda souhlasila se zvýšením prahu přestupků od chování, které by mohlo pravděpodobně rozdmýchávat nenávist k chování, které je určené k rozdmýchání nenávisti. Podle nového zákona může být za předsudečnou nenávist trestán i ten, kdo se dopustí protiislámského výroku i v soukromí domova, tedy ne pouze na veřejnosti (např. na sociálních sítích apod.).

Tedy lze předpokládat, že v rámci uplatňování tohoto zákona o předsudečné nenávisti, který není ničím jiným, než kopií zákona o rouhání podle práva šaría, budou nyní nabádány například děti k tomu, aby udávaly své rodiče, kteří by se doma vyjadřovali jakkoli nenávistně vůči islámu nebo nově příchozím muslimům. K udávání autorů „nenávistných výroků“, vyřčených v soukromí, pak budou nabádáni prakticky všichni, kdo narazí na rouhačská slova kdekoli mimo veřejný prostor.

Přitom je to právě islám, kdo nabádá k nenávisti k bezvěrcům, považuje je za podřadné a i v Koránu se vyzývá k jejich vraždění či znásilňování nemuslimek. Ovšem to je tolerováno, neboť nenávist muslimů k nemuslimům patří k nenávistem povoleným.

Nakonec by mne zajímalo, jak dlouho potrvá, než k úpravě stávajícího zákona o předsudečné nenávisti dojdou v Německu, odkud se každá šílenost dostane posléze k nám. Všude v Evropě je snaha přizpůsobovat justici muslimům, což jste mohli zaznamenat i na rozsudcích v prakticky celé EU, včetně ČR. Jen málokde dostane muslim adekvátní trest, dokonce i po násilných zločinech, včetně vražd, byl nejeden muslim osvobozen či jen na čas umístěn do psychiatrické léčebny…

Přechází tak Evropa plíživě na právo šaría? Vše nasvědčuje tomu, že ano…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Skotsko: Muslimský ministr zavádí zákon o rouhání podle práva šaría

  1. Skotové si nejspíše vůbec neuvědomují, co znamená nesvoboda a totalita, nezažili jí a ve své naivitě netuší do čeho jdou, a někteří to zase ví velmi dobře a is lamský režim se jim líbí, tak jej podporují, podobně jako Angličané, Němci a ostatní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout