Švédsko: Vrazi dvanáctileté Adriany jsou na útěku, nejspíš se skrývají v Turecku

Švédsko: Vrazi dvanáctileté Adriany jsou na útěku, nejspíš se skrývají v Turecku

Dvanáctiletá Adriana byla jednou z mnoha obětí přestřelek muslimských gangů. Náhodná oběť, která se připletla do přestřelky. V tomto případě navíc účastníci přestřelky a vrazi dívky, která jen venčila v místě přestřelky svého psa, unikají před spravedlností a nejspíš jsou již dávno v Turecku.

zavražděná dvanáctiletá Adriana se náhodně připletla k přestřelce

Policie pátrá po třech mužích, hledaných za vraždu 12leté Adriany. K vraždě došlo na stockholmském předměstí Norsborgu loni v létě. 

Tři muži, 22letý Ferdi Kücükgöl, 22letý Furkan Kücükgöl a 23letý Serkan Demirkiran, jsou podezřelí z útěku ze Švédska a pravděpodobně se skrývají ve své domovské zemi.

“Jsme si tak jisti, jak jen můžeme být, že jsou v Turecku,” řekla prokurátorka Anna Svedinová. Po trojici bylo nyní vyhlášeno mezinárodní pátrání prostřednictvím Interpolu.

12letá Adriana byla zastřelena večer 2.8.2020. Nejméně 21 výstřelů bylo vypáleno ze dvou různých zbraní a Adriana byla zasažena dvěma výstřely. Krátce poté, co byla převezena do nemocnice, byla prohlášena za mrtvou.

Adriana není považována za cíl střelby, byla náhodnou obětí. Výstřely byly údajně určeny dalším dvěma kriminálníkům, kteří byli tu noc před hamburgerovou restaurací.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: Vrazi dvanáctileté Adriany jsou na útěku, nejspíš se skrývají v Turecku

  1. Někdo by si řekl, že kdy se bijí mezi sebou, že to tak nevadí, ale vadí, ohrožují pak celý veřejný prostor, a stojí to hodně peněz, a životy nevinných.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.