Keňan unášel a vraždil děti, poté jim vysál krev, nejde o ojedinělý případ

Keňan unášel a vraždil děti, poté jim vysál krev, nejde o ojedinělý případ

Z Afriky do Evropy denně přichází stovky až tisíce invazistů. O tom, že jde většinou o kriminálníky nebo členy různých bojůvek, se všeobecně ví, téhož si jsou vědomy i vlády zemí, odkud invazisté do Evropy připlouvají. S sebou si většinou přináší i své zvyklosti, mnohdy až bizarní. Připomínám, že je to jen tři roky, co byla například v Itálii Nigerijci zavražděna, rozčtvrcena a částečně zkonzumována devatenáctiletá Italka Pamela. Nejen tento případ je zářnou ukázkou přenášení zvyklostí z Afriky do Evropy…

Chladnokrevně unesl a zabil deset dětí a vypil jejich krev. 20letý Milimo Wanjala byl zatčen v Keni za vraždu dvou dětí, jejichž těla byla nalezena v zalesněné oblasti hlavního města Nairobi.

Po zatčení přiznal, že chladnokrevně zabil nejméně deset nezletilých. Zatčení přichází po vlně znepokojivých zmizení dětí v Keni, kde se v posledních týdnech ztratily nejméně dvě nezletilé osoby denně. Ztracených dětí je víc, protože tam není jen tento jediný „upír“,  ostatní zatím nebyli dopadeni.

„Wanjala vraždil své oběti sám tím nejkrutějším způsobem, někdy jim vysával krev z žil, než je zabil,“ uvedlo ředitelství pro vyšetřování trestné činnosti (DCI) prostřednictvím Twitteru a popsalo ho jako „krvežíznivého upíra“.

A co ti ostatní? Nevyrazili už směr Libye, aby mohli sednout na loď do Evropy a pokračovat v lovu dětí i zde? Kolik dalších afrických „upírů“ či kanibalů už je v Evropě?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Keňan unášel a vraždil děti, poté jim vysál krev, nejde o ojedinělý případ

  1. Ešte aspoň jedna z mnohých tamojších praktík: V subsaharskej Afrike je bežnou praxou znásilňovanie žien nositeľmi HIV. Existuje tam totiž povera, podľa ktorej sa dá zbaviť choroby AIDS pohlavným stykom… Považujem za pravdepodobné postupné rozšírenie tohto „zvyku“ aj do Európy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout