Podívejte se na záběry libyjské pobřežní stráže, střílející na loď s Afričany na cestě do Evropy (video)

Podívejte se na záběry libyjské pobřežní stráže, střílející na loď s Afričany na cestě do Evropy (video)

Nedávno jsem zde informovala o stížnosti jedné z pašeráckých neziskovek, která zaznamenala střelbu libyjské pobřežní stráže na loď s jejich dalšími klienty. Je paradox, že zatímco libyjská pobřežní stráž vyvíjí jakousi snahu o zastavení invaze do Evropy, evropské pašerácké vysoce ziskové neziskovky (v tomto případě německá) invazní islámské vojsko do Evropy přiváží.

A to je třeba dodat, že tyto ziskovky jsou nejen velmi slušně výdělečné, neboť se dělí o výdělky s libyjskými či tuniskými pašeráky, ale dostávají i velmi štědré dotace z EU, či v tomto případě i od německé vlády.

Osazenstvo lodě, kolem které střílela libyjská pobřežní stráž, nakonec ve zdraví skončilo na palubě lodě pašerácké neziskovky Sea Watch a bylo dopraveno na Lampedusu, odkud se rozptýlí po Evropě…

Na záběry ze střelby, které natočili pašeráci z jejich hlídkového letadla Seabird, se můžete podívat níže. Pašeráci na členy libyjské pobřežní stráže soustavně křičí, aby střílet přestali, ti je očividně ignorují. Nakonec však přece jen pašeráci boj o klienty vyhráli:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se na záběry libyjské pobřežní stráže, střílející na loď s Afričany na cestě do Evropy (video)

  1. Ani Libyjská pobřežní stráž se neodváží zastavit pašeráky, které střelba „vedle“ nezastraší, protože ví, že se o ně postarají pašeráci z EU „neziskovek“, od kterých je klidně převezme Italská námořní stráž. Zakopaný pes je ve vítací Italské (Německé, a další) vládě, včetně EU. Zastavit je tedy mohou pouze voliči oněch vítacích států.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout