Podívejte se na část z 80 muslimských dětí, které včera přistály v Kalábrii

Podívejte se na část z 80 muslimských dětí, které včera přistály v Kalábrii

V italském regionu Kalábrie včera přistála mimo jiné i loď, na níž bylo údajně 80 dětí. Část z nich můžete vidět na titulním obrázku výše. Upozorňuji, že tyto „děti“ nelze podle pravidel EU deportovat. Děti samozřejmě neměly žádné doklady, nicméně úřady si je hned zapsaly coby nezletilé sirotky. „Důvěřuj a neprověřuj,“ to je heslo, které razí nejen v italských přijímacích centrech…

Jednalo se o jedno z několika včerejších přistání v kalábrijském Locride. Odpoledne bylo dalších 80 nelegálních přistěhovalců, výhradně muslimů různých národností, identifikováno, zablokováno a poté odvezeno do přístavu Roccella Ionica hlídkujícími čluny Guardia di Finanza.

Jde výhradně o muže pákistánské, egyptské, íránské a irácké národnosti.

Invazisté byli na palubě velkého rybářského člunu dlouhého asi 30 metrů, který identifikovaly hlídkové čluny Žlutých plamenů několik mil od pobřeží Kalábrie u Siderna. Po naloďování a překládce v malých skupinách byli vetřelci převezeni do přístavu Roccella Ionica na  hlídkových člunech pobřežní stráže.

Nestydí se tito členové pobřežní stráže vzít si svůj plat za zaplevelení Itálie a potažmo i zbytku Evropy invazisty, kteří jsou přinejlepším „vysavači“ sociálních dávek a přinejhorším vražední násilníci, kteří znásilňují dívky, vraždí a páchají terorismus? Nemají snad sami manželky, sestry, matky a dcery?

Všech 80 „dětí“ bylo umístěno v prvním – už tak dost přeplněném – přijímacím centru Roccella Ionica, stavbě zpřístupněné obcí a spravované dobrovolníky a Červeným křížem.

Vzhledem k nepřetržitému příchodu ilegálů do prvního přijímacího zařízení Roccella, které zdaleka není vybaveno pro tak velké počty příchozích, dochází v místě k různým nepříjemnostem a incidentům.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podívejte se na část z 80 muslimských dětí, které včera přistály v Kalábrii

  1. Současná Italská vláda je nebezpečná jak pro své občany, tak země EU, včetně nás. Za bojovníky mlslimové považují již kluky od 12 let věku.i ti již řádí v EU městech, natož ti starší jež byli dovezeni do Kalábrie za účelem is lamizace EU, ti již bývají velmi dobře vycvičeni v boji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout