“Maso, levné maso,” říká Arab, zatímco natáčí Švédky v plavkách (video)

“Maso, levné maso,” říká Arab, zatímco natáčí Švédky v plavkách (video)

Výraz “maso” nebo “levné maso” je skutečně velmi často používán ve vztahu k nemuslimským ženám, které nechodí zahalené. Muslim je odmala učen tomu, že nemuslimové jsou mu podřazeni a nemuslimské ženy ještě víc. I to je důvod tak častých případů znásilnění právě ve Švédsku. Žena, která není v burce nebo hidžábu, se podle nich sama nabízí. Co si pak musí myslet o ženách v plavkách?

Ovšem předpokládám, že toto video bude spíš jakousi pozvánkou pro další Araby, kteří se zatím do Evropy nevydali. Zdá se, že pro tohoto Araba je to první léto ve Švédsku, když ho polonahá ženská těla, která neměl ve vlastní zemi šanci vidět v tak velkém množství a naživo, tak zaujala. Nebo se jedná skutečně jen o natáčení pozvánky pro ostatní Araby???

Arabští uživatelé na sociální síti Tiktok v současné době diskutují o tom, zda jejich krajan zvládá situaci, když se hlásí od “nahých švédských dívek” na pláži v rezidenční čtvrti Hornsberg ve Stockholmu – a začne řvát vzrušením. “Arab v ráji,” poznamenává další Arab lakonicky na Tikoku.

“Maso! Maso! Levné maso!” řve Arab ve videu na Tikoku zveřejněném o víkendu.

Video zachycuje Araba, kterému je 30 let a nyní žije v oblasti Stockholmu, jak se prochází po pláži v Hornsbergu ve Stockholmu a natáčí švédské ženy v plavkách, zatímco křičí o levném mase v arabštině. Koupající se na něj dívají v úžasu.

Na Tikoku několik arabských uživatelů, kteří dosud neemigrovali do Švédska, tvrdí, že to, co muž dělá na videu, je nezákonné, protože natáčí lidi bez povolení. To je v mnoha částech arabského světa nezákonné, ale ve Švédsku to na veřejných prostranstvích zakázáno není.

Většina lidí se však chováním krajana baví a jasnou většinu nejvíce zajímá, kde je video natočeno a jak se tam dostat.

“Arab v ráji,” píše jeden Arab. “Evropa ještě Araby pozná,” napsal jiný muž arabsky.

Třetí Arab (zřejmě již žijící ve Švédsku) tvrdí, že švédské ženy nejsou tak snadno dostupné, jak by se mohlo zdát, a zdůrazňuje, že jde o “podívání se, ale nedotýkání se”.

“Maso. Ale tvrdé maso,” souhlasí čtvrtý Arab v sekci komentářů….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on ““Maso, levné maso,” říká Arab, zatímco natáčí Švédky v plavkách (video)

  1. Mnozí exoti se oněch žen neptají, zda se mohou dotknout, a vezmou si co chtějí, zatím co rodilý Švéd musí vyplnit dotazník a podepsat smlouvu před dotekem a sexem ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.