OSN požaduje, aby běloši z USA a Evropy platili daň africkým černochům

OSN požaduje, aby běloši z USA a Evropy platili daň africkým černochům

Bude házet OSN všechny bělochy do „jednoho pytle“? A není to právě OSN, kdo nám neustále říká, že příchozí černochy a Araby nemáme házet do jednoho pytle? Přitom celý Západ – do něhož jsme počítáni i my – má prý platit Afričanům za koloniální minulost.

OSN vymýšlí „daň“ z rasismu pro Západ. Vysoká komisařka pro lidská práva Michelle Bacheletová skutečně předkládá zprávu odsuzující systémový rasismus Evropy a Ameriky, staletí kolonialismu a obchodu s otroky. A požaduje, aby Afričanům byla vyplacena přiměřená náhrada.

Spousta evropských zemí takovou minulost nemá. Nemají proč tedy platit za něco jen z toho titulu, že mají většinově bílé obyvatelstvo. Proč totéž nepožadují například od Arabů, kteří využívají černých otroků až dosud? Teprve nedávno byl rozkryt trh s černými otroky v Libyi. A prodávali je Arabové Arabům. To ovšem nikdo neřeší.

Půjdou tak miliardy do Afriky přes EU, která zastupuje bílý kontinent? Půjdou peníze i od daňových poplatníků zemí, které nemají koloniální minulost, ale naopak byly v minulosti obětí obchodu s otroky? Vždyť i na našem území se lovily otrokyně do arabských harémů!! Tomu nasvědčují i mnohé dobové obrazy.

Zatím jde jen o návrh, kterého se ovšem dozajista globalisté, propagátoři BLM, poklekávání a EU  s velkou radostí chytí. A nepochybuji, že onu údajnou vinu hodí plošně na všechny bílé, bez ohledu na to, zda byli jejich předci otrokáři nebo otroci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “OSN požaduje, aby běloši z USA a Evropy platili daň africkým černochům

  1. Je nesporné,že Saudská Arábia zotročuje okrem prisťahovalcov z rozvojových krajín fakticky aj Európanov – napr. futbalových trénerov. Všetci títo otroci pod trestom smrti nesmú opustiť vyhradené geto bez povolenia /v Katare či Dubaji sú na tom len o málo lepšie/. Európskej únii , NATO ani USA to samozrejme nevadí.

  2. OSN ovládaná mlslimy a neomarxisty již je jen banda naprostých magorů, kteří vymýšlí jednu hovadinu za druhou. Zrušení bělochů, zrušení národů, zrušení hranic, zrušení krav a ovcí, zrušení spalovacích motorů, zrušení svobody a demokracie, zrušení myšlení, zrušení matematiky, zrušení vědy, zrušení lidstva kromě Arabů a černých Afričanů (ti se dají dobře is lamizovat) ……..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.