Narkodrony – nový způsob pašování drog z Maroka do Evropy (video)

Narkodrony – nový způsob pašování drog z Maroka do Evropy (video)

Značná část džihádistů – ať už těch, kteří přišli teprve nedávno nebo těch, kteří se již v Evropě narodili – se živí prodejem drog. Velmi slušně si tak vydělají, nemusí platit daně, ale naopak, k výdělku z prodeje drog pobírají ještě sociální dávky a v neposlední řadě považují za příjemný bonus i to, že mnoha káfirům, jimž drogy prodávají, ničí život.

První operace, která tento případ vynesla na světlo, se uskutečnila v Ceutě, ale nyní došlo k zachycení jiného dronu v Malaze. Ten se prakticky podobá malému letadlu, které má letový dosah sedm hodin a je 4,35 metru široké, speciálně upravené na přemístění drog mezi Marokem a Španělskem.

Drogy, které do Španělska dorazily, byly nejprve ukryty a poté zaslány do Francie, kde si je převzali Francouzi marockého původu (lépe řečeno Maročané, kteří se narodili ve Francii).

místo, kde přistávaly narkodrony

Zásah proti pašerákům drog provedli zástupci španělské národní policie ve spolupráci s francouzskou policií v souladu s evropským vyšetřovacím rozhodnutím Úřadu státního zástupce pro mezinárodní spolupráci v Malaze. Zločinecká síť byla založena v  oblasti Axarquía. Zločinecká organizace údajně nakoupila zásilky hašiše a marihuany z Maroka pro následnou přepravu a distribuci na francouzském území.

Operace Piñas skončila zatčením tří lidí ve Francii a čtvrtého v Almácharu (Málaga). Ten byl na základě evropského příkazu k zadržení postaven před soud, přičemž všichni byli obžalováni z obchodu s drogami a dalších deliktů, jichž se dopouštěli ve zločinecké organizaci. Při prohlídce domu používaného jako sklad drog v Almácharu objevili mimo jiné profesionální dron s rozpětím křídel 4,35 metru – od jednoho konce křídel k druhému – s doletem sedm hodin. Dron byl upravený pro přepravu drog mezi Marokem a Španělskem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Narkodrony – nový způsob pašování drog z Maroka do Evropy (video)

  1. Bohužel, tím kupováním drog a jejich konzumací se ničí Evropané sami, to mají džihádisté pravdu. Z toho pak Evropané, zejména v EU, blbnou, a když jsou v rauši pod halucinogeny, dělají dle toho i halucinogenní politiku .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.