Multikulturní obohacování Itálie a nekončící invaze (videa)

Multikulturní obohacování Itálie a nekončící invaze (videa)

Itálie zažívá v posledním více než půlroce nebývalou invazi. Zároveň se některá její města stávají výspou afrických drogových dealerů a v ulicích jsou již potyčky s policií na každodenním pořádku. Podívejte se na video z Milána z tohoto týdne, kdo se na ulici porvaly dvě tlupy afrických invazistů, do čehož ve finále vstoupila policie:

Zatímco italská města či jejich části si postupně přebírají mohamedáni s vědomím, že již brzy bude “dobyt Řím”, na Lampeduse nekončí každodenní přistání džihádistů, budoucích bojovníků války o evropský chalífát. O invazní jednotky je samozřejmě nakonec velmi dobře postaráno, jak můžete vidět na druhém videu, kde jsou afričtí ilegálové naloděni na luxusní výletní loď.

Ale nejprve se podívejte na další várku džihádistů z Tuniska:

Na posledním videu můžete vidět nadšené Afričany, skandující: “Lampedusa, Lampedusa!!” Na palubě lodi se nachází 59 “Novoevropanů” ze subsaharské Afriky:

A jako poslední můžete vidět naloďování Afričanů a Bengálců na luxusní výletní loď, kde zůstanou dva týdny, než budou přemístěni do hotelů a azylových zařízení:

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Multikulturní obohacování Itálie a nekončící invaze (videa)

  1. Zradca Salvini proti týmto veciam nebojoval ani náhodou. Nechcel vystúpiť z EÚ a NATO, ani migrantov tvrdo trestať /hoci aj smrťou / a dokonca ani deportovať, ani zastaviť prílev tých celkom legálnych votrelcov . Iba ich podľa potreby rozptýliť po Európe, ak by ich bolo veľa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.