Itálie: Africký drogový dealer byl ihned po zatčení propuštěn, nyní vyhrožuje smrtí muži, který ho pomohl dopadnout

Itálie: Africký drogový dealer byl ihned po zatčení propuštěn, nyní vyhrožuje smrtí muži, který ho pomohl dopadnout

Tento případ je další z dlouhé řady jemu podobných, kdy se zcela jasně ukazuje, že evropská justice je již plně nakloněna invazním kriminálním živlům. Stačí se podívat jen na případy z poslední doby z různých zemí a ihned vám dojde, že zde něco pěkně “zavání”….

“Připravte se na smrt.” Bez obalu to pronesl 22letý Gambijec, který se ihned po potvrzení svého zatčení a okamžitém propuštění objevil u obchodníka, který ho během zatýkání zablokoval tak, aby ho mohli policisté, kteří ho honili, dopadnout a zatknout.

Obchodník pomohl karabiniérovi zablokovat afrického zločince, který se nyní vrátil, aby mu vyhrožoval smrtí. Obchodník přirozeně okamžitě upozornil policii na to, že měl africký vetřelec zbraň a podal stížnost státnímu zastupitelství na výhrůžky.

Ale žádné zatýkání se nekoná. Jak můžete věřit takzvanému soudnímu systému, když zatčení za zločiny násilného afrického drogového dealera nevede ke trestu odnětí svobody, ale dokonce ho ani nečeká soud či jen přestupkové řízení?

Gambijec, drogový dealer, byl v pondělí večer zatčen karabiniéry z operační sekce Agrigento. Afričanovi se již loni v květnu podařilo uniknout spravedlnosti poté, co napadl policisty a jednomu z nich způsobil zranění, jejichž léčení trvalo 10 dní. Dokonce už tehdy byl známý násilný drogový dealer propuštěn.

Také v pondělí se snažil vyhnout kontrole tím, že se pokusil utéct a zaútočit na karabiniéry, ale při této příležitosti se jim ho podařilo znehybnit. Ovšem dopadli ho především díky 40letému obchodníkovi, který prchajícího Afričana zablokoval.

A vetřelec byl také zatčen, protože během prohlídky byly u něj nalezeny 3 gramy hašiše, rozdělené do 4 dávek připravených k prodeji, stejně jako 70 eur v hotovosti. Již byl příjemcem opatření vydaného soudem o zákazu pobytu v provincii. Byl zadržen, přičemž zatčení bylo učiněno za odporu vůči veřejnému činiteli a zadržení bylo provedeno z důvodu prodeje drog. Po krátkém výslechu byl však opět propuštěn a dnes se vrátil do Porta di Ponte, aby obchodníkovi vyhrožoval smrtí.

To ovšem policii zřejmě vůbec nezajímá. Budou nejen Italové nuceni si začít sjednávat spravedlnost sami, když stát v tomto případě nefunguje?

Připomínám, že podobný, snad ještě šílenější případ, se stal i před týdnem, kdy byl zproštěn viny jiný Afričan, který útočil u římského nádraží nožem na kolemjdoucí. Ten byl pak postřelen policistou do nohy. Zatímco Afričan byl zproštěn viny a může si nadále chodit na svobodě, policista, který ho postřelil, byl obviněn z nepřiměřeného použití zbraně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Africký drogový dealer byl ihned po zatčení propuštěn, nyní vyhrožuje smrtí muži, který ho pomohl dopadnout

  1. Čo platí o čiernych Afričanoch /resp. prisťahovalcoch z Karibiku a pod./ a moslimoch, platí samozrejme aj o Vietnamcoch či Cigánoch. Takisto im súdy v celej “vyspelej” Európe nadŕžajú a ich obete sa len málokedy dočkajú spravodlivosti…

  2. To je již opravdu soudcovský a mnohdy policejní komplot proti vlastním občanům, ovšem daný politiky dané země, jak zákony, tak příkazy policii a nepřímo i soudcům, kdy ti regionální jsou jmenováni přímo politiky (alespoň v Německu, nevím přesně jak v Itálii).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.