Lampedusa opět přestává zvládat nápor lodí z Afriky (videa)

Lampedusa opět přestává zvládat nápor lodí z Afriky (videa)

Každou hodinou se počty připluvších „Novoevropanů“ mění, Lampedusa už je opět v situaci, kdy nezvládá nápor invaze z Afriky. Ovšem vzhledem k tomu, že Řecko už hlídá lépe svoje hranice, objevují se zde stále častěji i džihádisté z oblasti Středního a Blízkého východu.

Média z celé EU mlčí o tom, že takové lodě téměř každý den kotví na Lampeduse. Neexistuje žádná snaha EU to zastavit. Naopak, pašerácké neziskovky jsou nadále finančně podporovány a italská pobřežní stráž funguje spíš jako posila pašeráků…

Výrazně se ovšem zvedly i počty Tunisanů, kteří by za normálních okolností neměli mít nárok na azyl, ovšem v praxi je to tak, že většinou již v Evropě zůstanou.

Jen za včerejšek přistálo na Lampeduse 12 plných lodí s celkem 342 džihádisty, další přistávají v průběhu dnešního dne. Ovšem jen málokdo ví, že Tunisané patří k nejnebezpečnějším džihádistům. Například v řadách ISIS v Sýrii bojovalo asi 7 tisíc Tunisanů, což je zdaleka nejvíc zahraničních bojovníků v přepočtu na počet obyvatel dané země (Tunisko má 10 mil. obyvatel).

Tunisané také v poslední době poměrně často útočili v Evropě. Jen z posledních let bych připomněla například loňský útok v Nice, kde Tunisan podřezal tři lidi nebo o pár let dřív útok kamionem v tomtéž městě. Tehdy měl džihádista na kontě více než 70 obětí.

Dnes ovšem připlouvají především „Novoevropané“ z oblasti subsaharské Afriky, tito „obohacovači“ už čekají, až budou rozptýleni po celé Evropě:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Lampedusa opět přestává zvládat nápor lodí z Afriky (videa)

  1. Radikalizácia Tunisanov, Alžírčanov, Sýrčanov a niektorých ďalších národov do istej miery súvisí s takzvanou Arabskou jarou . Už dávnejšie som písal, že ju vyprovokovala Saudská Arábia v spolupráci s EÚ a CIA za účelom zvrhnutia nezávislých /nie vždy sekulárnych, líbyjský režim bol tvrdo islamský/ vodcov v arabskom svete. A ďalším veľkým zdrojom onoho radikalizmu sú samozrejme ropné peniaze, ktorými Rijád a Dauhá /po získaní neobmedzenej moci sa k nim pridal aj Erdogan/ financujú a inštruujú vahhábistický islam vo všetkých jeho podobách: od stavby mešít a náboženských škôl po celom svete /kde sa často „vychovávajú“ tie najhoršie vraždiace moslimské monštrá/ cez vplyv v OSN a EÚ po vraždenie nesunnitských moslimov napr. v Sýrii.

  2. Nejhorší je ta bezmoc, že s tím nemůžeme nic moc dělat, jediné co můžeme je volit proti imigrační strany, příp. psát poslancům a vysvětlovat jim situaci, osvěta, příp. demonstrace. Pak zbývá již jen osobní ochrana, zbrojní průkaz a bojové sporty, a varování našich potomků před tímto imigračním nebezpečím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout