„Migrační politika Merkelové byla pro Německo fatální,“ říká bývalý šéf kontrarozvědky

„Migrační politika Merkelové byla pro Německo fatální,“ říká bývalý šéf kontrarozvědky

„Politika německé kancléřky Angely Merkelové v oblasti přistěhovalectví byla pro Německo fatální“, uvedl bývalý šéf domácí rozvědky.

Hans-Georg Maassen, bývalý šéf Úřadu pro ochranu ústavy (BfV), řídil německou rozvědku šest let, a to i během vrcholící evropské migrační invazi v roce 2015.

Maassen v současné době kandiduje do německého parlamentu, Spolkového sněmu, pod „údajně“ středopravicovou Křesťanskodemokratickou unií (CDU) Angely Merkelové.

rozhovoru bývalý šéf špionáže řekl, že německý lid nechápe „fatální migrační politiku“ Merkelové, která do země pustila asi 1,2 milionu muslimů

„Němci prostě nechápou, proč do této země přichází stále více lidí, i když zjevně nemají právo na azyl; proč je nevyhostíme a proč se politici prostě smířili s tím, že lidé se stali obětí těchto přistěhovalců,“ řekl Maassen.

Řekl, že pod vedením Merkelové CDU jako strana „zjevně způsobila velké škody“. Šestašedesátiletou Merkelovou sice označil za „ženu se silnou vůlí a vrcholnou politickou umělkyni“ a pochválil její roli ve finanční krizi eurozóny, ale řekl, že země se několikrát bolestivě zvrtla.

„Jen si myslím, že je škoda, že v Německu klesáme hluboko pod náš potenciál,“ řekl. „Mám dojem, že mnoho lidí se už smířilo s tím, že politicky a ekonomicky stále více klesáme.“

Loni v srpnu kancléřka Merkelová prohlásila, že “ by učinila v podstatě stejná rozhodnutí „, když byla dotázána, zda lituje rozhodnutí otevřít Evropu dveře masové invazi.

Výsledkem její politiky otevřených hranic je obrovský demografický posun v Německu, kde je přibližně 26 procent obyvatel, tedy 21,2 milionu lidí , nyní klasifikovaných jako „migranti“, což znamená, že jsou buď sami migranti, nebo měli alespoň jednoho rodiče, který se narodil v jiné zemi.

Očekává se, že do roku 2040 bude mít nejméně jedna třetina obyvatel Německa zahraniční původ, přičemž velká města pravděpodobně budou mít až 70 % obyvatel s přistěhovaleckým původem.

Vzhledem k tomu, že Angela Merkelová letos odstoupila z funkce kancléřky, zůstává budoucnost její strany nejistá a v CDU se prosazují pravicovější kandidáti, jako je Hans-Georg Maassen.

Maassen byl vyhozen z funkce šéfa Úřadu pro ochranu ústavy poté, co se tvrdilo, že “ krajně pravicové “ sympatie poté, co zpochybnil pravdivost videí zveřejněných na internetu, která údajně ukazovala migranty pronásledované městem Chemnitz pravicovými extremisty, a to navzdory důkazům, že to bylo přesně naopak.

„To, co se děje v této zemi, mě znepokojuje. Sklouzáváme do autoritářského státu, do státem podporované zbabělosti,“ řekl minulý týden.

K uvedenému jen dodávám, že výše udávaná čísla, která ukazují, jak hluboce je Německo zaplaveno přivandrovalci zejména z muslimských zemí, nepočítají s tím, že do země míří další miliony Afričanů, Afghánců či Syřanů. Německo tak bude islamizováno mnohem dřív, než jak uvádí současné odhady. Vláda také nedávno deklarovala, že začne s dalším slučováním rodin, přičemž jen tento měsíc v jeho rámci přijme asi 11 000 muslimů, převážně ze Sýrie.

Poslední velmi zásadní okolností, která znamená, že počty muslimů v zemi jsou výrazně vyšší je fakt, že mezi občany s migračním původem se již nepočítají například miliony Turků či statisíce Arabů a dalších cizinců, jejichž rodiče se již narodili v Německu. V případě Turků jdou tyto počty už skutečně do milionů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “„Migrační politika Merkelové byla pro Německo fatální,“ říká bývalý šéf kontrarozvědky

  1. Jo, to má pan Maassen pravdu, že Němci nechápou co se děje, a ti co chápou se to bojí vyslovit či napsat. A není divu, když většina jsou neomarxisté a jejich užiteční idioti a úderky, a imigranti a mlslimové. To vše zatím drží pevná ruka Merkelové vycvičená Stasi. Ovšem jak víme, diktatury budou mít časem lidi dost, a pak jsou dvě možnosti, buď musí přitvrzovat až do totality, nebo se zhroutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout