Kanárské ostrovy: Agresivní africké invazisty přestěhovali ze zdevastovaného hotelového komplexu

Kanárské ostrovy: Agresivní africké invazisty přestěhovali ze zdevastovaného hotelového komplexu

Už několikrát jste si zde mohli přečíst informace o tom, jak muslimští invazisté, kteří o sobě tvrdí, že jsou nezletilí, demolují zařízení hotelového komplexu na ostrově Gran Canaria, kde byla většina těchto údajných “nezletilců” ubytována. Do komplexu mířila takřka denně policie a řešila další a další incidenty. Nyní se konečně rozhodli invazisty z hotelového komplexu, jehož interiér byl již zjevně značně zdevastován, přestěhovat jinam, nicméně zatím se tají, kam byli tito “vousatí sirotci” přemístěni.

Vzhledem k tomu, že někteří údajně nezletilí Afričané, kteří se na státní náklady umisťují v Apartamentos Puerto Bello v Portoriku (Mogán) na Gran Canarii, věřili, že jsou doma v džungli, je tento komplex od konce roku 2020 považován za notoricky známý.

Rvačky, krádeže a škody na majetku byly téměř na denním pořádku. Kromě toho objekt sloužil jako místo prodeje drog. Policisté, kteří byli přivolaní na pomoc místnímu bezpečnostnímu personálu, vstupovali do objektu pouze s přilbami a štíty, protože na ně invazisté opakovaně útočili předměty, které vyhazovali z balkonů.

Canarias sufre la violencia extrema de los inmigrantes con destrozos en los hoteles y peleas continuas | mil21
zdevastovaný interiér

Ale to už skončilo. Nemovitost je nyní uzavřena a již se se nebude využívat k ubytování těchto údajných “dětí”. Kam budou Afričané nyní přemístěni a zda zůstanou na Gran Canarii, není známo. Kromě toho některé z nich stále čekají věkové kostní testy. Zda může být totálně zdevastované zařízení někdy v budoucnu opět k dispozici rekreantům, je sporné.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Kanárské ostrovy: Agresivní africké invazisty přestěhovali ze zdevastovaného hotelového komplexu

  1. Tito lidé v životě nikdy nic nevytvořili a tak si neváží práce těch co něco dokáží vytvořit, a už vůbec ne když jde o kafíry, které je třeba okrádat, ponižovat a jejich práci ničit, i když je stále nepochopitelné, že si to kafíři dělají sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.