Itálie: Maročan obtěžoval na ulici ženy, radní Legy ho zastřelil (video)

Itálie: Maročan obtěžoval na ulici ženy, radní Legy ho zastřelil (video)

Už nyní je jasné, že trest pro politika, který se snažil bránit napadené ženy, bude mnohem horší, než jaký by dostal onen Maročan, kdyby některou z obtěžovaných žen znásilnil a zavraždil. Jistě nikoho nenapadne svádět vše na psychickou nemoc a fakt, že se jednalo o náhodný výstřel nejspíš nebude brán na zřetel.

Massimo Adriatici (viz titulek), radní pro bezpečnost obce Voghera a zástupce Ligy v provincii Pavia, byl zatčen poté, co včera v noci zastřelil 39letého přistěhovalce, marockého občana. K incidentu došlo na Piazza Meardi ve Vogheře kolem 22.00.

39letý muž obtěžoval některé zákaznice baru, proto Adriatici zavolal policii. Muž zaslechl, že Adriatici hovoří s policií, proto začal tlačit na radního, který měl v ruce legálně drženou pistoli ráže 22. Adriatici uvedl, že při potyčce spadl na zem a vyšla rána, která zasáhla 39letého muže poblíž srdce. Na místo přijela záchranka a odvezla zraněného na pohotovost, kde se však jeho stav zhoršil a Maročan ihned po převozu do nemocnice zemřel.

Adriatici je nyní v domácím vězení.

Na videu níže se můžete podívat na to, jak celý incident před barem natočila kamera. Na zemi je radní Legy, na konci videa střílí na útočícího vetřelce:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Maročan obtěžoval na ulici ženy, radní Legy ho zastřelil (video)

  1. Bránit Evropany a sebe je v současné EU pomalu trestný čin, dle mnoha soudců jsou Evropané povinni se nejdříve nechat zmrzačit i zabít a teprve pak se možná mohou bránit anebo lépe, volat policii. Takové absurdity ve prospěch imigrantů a is lámu se dějí u mnoha soudů EU zemí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout