Hamburk: Vdova po teroristovi IS byla odsouzena za zotročení dvou jezídských žen

Hamburk: Vdova po teroristovi IS byla odsouzena za zotročení dvou jezídských žen

Na území Islámského státu se praktikoval islám přesně podle Mohameda, tedy včetně braní nemuslimských otroků. Tisíce jezídských žen tak bylo prodáno na trzích s otroky coby sexuální otrokyně či jako otrokyně – služky. Každý správný muslim následuje činů jejich lžiproroka Mohameda, pak je jisté, že podobně by se zachoval každý pravověrný muslim, pokud by k tomu měl šanci. V Evropě je přece jen méně takových možností, takže jen zřídka stane před soudem otrokář…

V hamburském procesu v kauze zotročení dvou jezídských žen byla ve čtvrtek odsouzena k trestu odnětí svobody na čtyři roky žena jednoho z teroristů Islámského státu (oba viz titulek). Hanzovní vrchní krajský soud je přesvědčen, že vdova po teroristovi a rapperovi IS Denisu Cuspertovi („Deso Dogg“) jako členka teroristické organizace Islámský stát (IS) napomáhala  zločinu proti lidskosti ve formě zotročení podle Mezinárodního trestního zákoníku.

Po dohodě o přiznání viny obžalovaná na začátku procesu přiznala, že nechala svůj byt v syrském městě Rakka vyčistit zotročenými jezídskými ženami v roce 2016. Tunisanka, která se narodila v Hamburku, se již od IS distancovala a litovala svého „pochybení“.

Předpokládám, že její distancování se od IS souvisí čistě s klasickou muslimskou přetvářkou. Obzvlášť v případě, kdy se muslimka narodila v Německu, pak nejlépe ví, co má říkat tak, aby byl její trest co nejmírnější.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Hamburk: Vdova po teroristovi IS byla odsouzena za zotročení dvou jezídských žen

  1. Nezabúdajme,že vahhábistickí sunniti /politicky korektne nazývaní saláfistami/ považujú jezidov /a tiež šíitov, drúzov, alavitov, ibádíjovcov a samozrejme sekulárne zmýšľajúcich moslimov/ za odpadlíkov od „správneho“ islamu. Saudská Arábia s tichým súhlasom EÚ, NATO, USA a Izraela nešetrí peniazmi pre imámov a teroristov , intenzívne popravuje vlastných šíitov či iných nepriateľov /napr. Chášukdží/ a povzbudzuje vahhábistov, aby vraždili nesunnitov všade tam, kde je to možné. Zatiaľ hlavne v Iraku, Sýrii a Afganistane, ale nepochybujem, že o pár rokov aj v Európe a nevylučujem ani útoky v Iráne, Afrike atď. A to som ešte nespomenul fakt,že v budúcej Eurábii /a jej obdobách po celom svete/ nemajú mať vyznavači spomínaných vetiev islamu ani také práva, ako kresťania a židia…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout