Imám z Malmö zakázal používat švédskou vlajku

Imám z Malmö zakázal používat švédskou vlajku

V posledních letech se již několikrát objevily ve Švédsku úvahy o tom, že by měla být švédská vlajka změněna. Neomarxistům vadí zejména kříž, s čímž si plně souzní s muslimy, jimž je švédská vlajka taktéž trnem v oku. zřejmě skutečně příliš dlouho nepotrvá, než bude vlajka změněna a bude třeba vypadat nějak takto, tedy přesně tak, aby se líbila i muslimům, včetně imáma islamizovaného Malmö:

Swedistan - Imgur

Imám Basem Mahmoud, který pracuje ve zvláště zranitelné oblasti Rosengårdu v Malmö, zakazuje švédskou vlajku.

Důvodem je, že švédská vlajka obsahuje kříž, křesťanský symbol. Imám z Rosengårdu si myslí, že je to nevhodné.

V neposlední řadě je Basem Mahmoud naštvaný, že mnoho lidí oslavuje ukončení studií tancem po ulicích se švédskou vlajkou.

„Ti, kdo nosí kříže, by se neměli modlit, protože věříme, že tito lidé jsou dokonalí kacíři,“ říká v kázání v mešitě al-Sahaba v Rosengårdu.

„Pokud někdo nosí na oblečení kříž, aniž by si toho byl vědom, nařizujeme mu, aby si ho svlékl. Kdykoliv prorok Mohamed viděl kříž na hadru nebo na něčích šatech nebo tak něco, zničil ho.“

Basem Mahmoud také napadá Židy, které nazývá „potomky prasat a opic.“. Vyzývá k vraždění Židů citací takzvaných hadísů, které jsou součástí muslimské víry.

„Soudný den nepřijde, dokud muslimové nebudou bojovat proti Židům a nezabijí je. Židé se schovají za kameny a stromy, ale kameny a stromy řeknou: „Muslime, za mnou je Žid. Pojďte a zabijte ho,“ citoval jeden z hadísů Mahmoud.

Zajímavé na tom všem je, že imám, který šíří nenávist prakticky ke všemu nemuslimskému a dokonce vyzývá k zabíjení, je zcela v pořádku, zatímco spousta kritiků islamizace už stanula nejen ve Švédsku před soudem. A to ani nemuseli vyzývat k zabíjení, pouze kritizovali islám.

Imám Mahmoud si je velmi dobře vědom toho, že je Švédsko již nezvratně islamizováno. I to je důvod, proč si může dovolit zakazovat švédské vlajky a kázat nenávist. A lze předpokládat, že to nepotrvá dlouho a švédská vlajka bude skutečně změněna přesně podle přání muslimů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Imám z Malmö zakázal používat švédskou vlajku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout