Francie: Čtyřicet „mladíků“ vtrhlo do kina a začalo tam řádit, po jejich útoku zůstalo několik zraněných

Francie: Čtyřicet „mladíků“ vtrhlo do kina a začalo tam řádit, po jejich útoku zůstalo několik zraněných

Vždy, když jsou u nějakého konfliktu bandy „mladíků“ je obzvlášť ve Francii jasné, že jde o muslimské gangy. Ty jsou stále násilnější a jak je vidět, neútočí pouze v ulicích, přičemž neváhají fyzicky napadat i rodiny s dětmi či těhotné ženy.

Asi čtyřicet jedinců vstoupilo do kina Megarama Jean-Jaurès v Saint-Étienne večer v úterý 13. července během předpremiéry filmu Rychle a zběsile 9. Několik lidí bylo po jejich útocích zraněno a museli být  převezeni do nemocnice.

Velmi rychle se mezi diváky zvedla panika. Čtyřicet útočníků napadalo návštěvníky kina, bilo je a sprostě jim nadávalo. V kině byli zejména mladí lidé a rodiny s dětmi. Ředitel filmového komplexu byl povolán, aby se pokusil uklidnit výtržníky.

Čtyřicet mladíků z gangu bylo velmi násilných a nijak si nevybírali své oběti. Byl jich doslova plný sál. Jak říká svědek: „Bylo to velmi násilné, je to opravdu šokující. Viděli jsme rodiny, těhotnou ženu, která byla napadena také a jejíž manžel byl rozrušený. Někteří lidé opustili místnost. Zaměstnanec kina se snažil zasáhnout a dostal ránu. Pak byla přivolána policie.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Čtyřicet „mladíků“ vtrhlo do kina a začalo tam řádit, po jejich útoku zůstalo několik zraněných

  1. Opravdu multi kulturní obohacující zážitek, nad který není, a z mnoha lidí tak udělá ty zlé odmítače imigrace, i když z některých ne, páč tvrdí, že to jsou „jen“ kriminální delikty některých sociálně frustrovaných mladíků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout