Afghánci páchají 10x víc vražd i znásilnění než Rakušané

Afghánci páchají 10x víc vražd i znásilnění než Rakušané

Afghánci patří skutečně k tomu nejhoršímu, co do Evropy přichází. Hrůzná je zejména představa, jak to bude vypadat, až nám sem vláda přiveze slibované tisíce Afghánců s jejich rodinami. Afghánců, kterým údajně hrozí pomsta Talibánu. Zřejmě pak Rakousko v kriminalitě poměrně rychle doženeme…

Hrůzné mnohonásobné znásilnění, spáchané čtyřmi Afghánci, které vedlo ke smrti 13leté Leonie, šokovalo veřejnost. Studie a statistiky trestné činnosti ukazují, že jsou Afghánci zjevně přespříliš zastoupeni v trestných činech jako je znásilnění a vražda. Proč se Afghánci stávají tak často delikventy?

Bohužel, Leonie není ojedinělý případ. V případě trestných činů, jako je znásilnění nebo vražda, jsou afghánští občané podle policejních statistik o trestné činnosti ministerstva vnitra z let 2019 a 2020 zjevně nadměrně zastoupeni. Afghánci páchají proporcionálně desetkrát více znásilnění než rakouští občané. U Afghánců je také desetkrát vyšší pravděpodobnost, že budou nalezeni ve statistikách, pokud jde o vraždy.

Zločinnost Afghánců je čtyřikrát vyšší než u průměrné populace rezidentů. V případě drogových deliktů je hodnota devětkrát vyšší a v případě sexuálních trestných činů dokonce dvanáctkrát vyšší. Je proto na čase nastolit nevyhnutelnou diskusi o tom, zda se chce Rakousko tomuto riziku i nadále vystavovat.

Z přibližně 45 000 Afghánců žijících v Rakousku tvoří 95 % muži. 60 % všech „údajně nezletilých“ tzv. „uprchlíků“ pochází z Afghánistánu. „V každé zemi na světě jsou muži ve věku od 14 do 30 let skupinou obyvatelstva, která vyniká svou zvláštní ochotou riskovat a vysokou afinitou k zakázaným činnostem. Zejména v případě sexuálních a násilných trestných činů jsou extrémně přehnaně zastoupeni,“ uvádí studie Curyšské univerzity aplikovaných věd.

Válka v Afghánistánu trvá už 40 let. Kromě toho je kriminalita a korupce v zemi neuvěřitelně vysoká. Korupce v Afghánistánu je považována za jednu z nejvyšších na světě, stejně jako chudoba. Výzva Angely Merkelové, aby Syřané přišli do Německa v roce 2015, podnítila k cestě také Afghánce, kteří se k Syřanům přidali.

Podle studie IHS byli na cestu vysláni mladí, často nezletilí muži, jejichž průměrná úroveň vzdělání  byla velmi nízká. Rasuly, politolog a afghánský expert, mluví o asi 50% zcela negramotných.

Afghánci a Afričané jsou nyní těmi, kdo nejčastěji přichází do Evropy. Jejich vysoká kriminalita a velmi nízké IQ je kombinací, která postupně pošle celou Evropu do středověku. Že by si to tak skutečně většina lidí přála nebo budeme čekat, až to zde bude jednou vypadat, jako nyní třeba v Jižní Africe???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Afghánci páchají 10x víc vražd i znásilnění než Rakušané

  1. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale považujem za dosť pravdepodobné, že po opadnutí vody v povodňami zdevastovaných oblastiach Nemecka /už 42 obetí/ sa tam nahrnú miestni moslimovia /alebo černosi/ a začnú intenzívne a beztrestne rabovať. V lepšom prípade ponúkať svojim budúcim otrokom „pomoc“ /potraviny, nápoje, benzín, stavebný materiál a pod./ za premrštené ceny. A mainstream na rozdiel od alternatívy sa o tom zmieni len veľmi okrajovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.