Cizinec tmavší pleti zatáhl 15letou Němku do křoví a tam ji znásilnil

Cizinec tmavší pleti zatáhl 15letou Němku do křoví a tam ji znásilnil

Vláda Merkelové udělala z německých žen a dívek lovnou zvěř. Tristní ovšem je fakt, že i přes prakticky každodenní případy znásilnění ze strany multikulturních obohacovačů, stále většina Němců podporuje vítačskou politiku vlády i většiny opozičních stran. Podzimní volby tak na věci nic nezmění, snad jen to, že díky narůstajícímu počtu obohacovačů bude také podobných případů přibývat.

Ve čtvrtek 29.07.2021 od 13:00 hodin byla v Heimstettener See 15letá dívka ze severní části Mnichova na oslavách spolu s dalšími 150 lidmi. Později se 15letá dívka setkala s neznámým mladíkem, který byl také na večírku u jezera.

V pozdějších večerních hodinách se s ním dala do řeči dál od hlavního místa oslavy. Tam ji muž zatáhl proti její vůli do křoví, přičemž ji zbil. Aby byla submisivní, dal jí čichnout neznámou látku. Pak ji znásilnil. Po znásilnění ji pustil a sám utekl.

15letá dívka pak šla za kamarádkou a svěřila se jí. Krátce před 23:00 pak informovala policii. Kvůli svému stavu, kdy byla v šoku, ale i kvůli vlivu podávané látky, trpěla 15letá dívka těžkými mezerami v paměti.

Pachatel byl popsán takto: Muž, asi 25 let, asi 175 cm vysoký, jižní typ, velmi tmavě hnědé vlasy, vlasy delší, ale nespadají do obličeje; oblečený v bílých teniskách a mluvil lámanou němčinou

Pachatel nebyl dopaden, proto policie vyzvala svědky z místa činu, aby se případně ozvali….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Cizinec tmavší pleti zatáhl 15letou Němku do křoví a tam ji znásilnil

  1. Je smutné, že to Němcům nevadí. Mám dost vnuček, a člověk si ani nedovede představit co je to za hrůzu. Tak by se aspoň u nás mohli lidé vzpamatovat, ale asi těžko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout