Brusel: V islamizované čtvrti honil muslim s nožem kolemjdoucí, je prý psychicky nemocný

Multikulturní obohacení nožem se již stalo každodenním evropským zvykem, který už nikoho – snad mimo přímých účastníků –  nevyděsí, neudiví a snad ani nezaujme. Prostě je to taková běžná norma v  životě lidí v ulicích německých, francouzských, italských, belgických či rakouských měst. To, čeho by ještě tak před deseti lety byla plná média, dnes již téměř nikoho nezaujme. Tak si pomalu ale jistě na obohacování zvykáme. A tito “ psychicky nemocní“ jedinci jsou záhy po dopadení vypuštěni na svobodu…

Dvacetiletý mladík ozbrojený nožem zkoušel na ulici bodnout kolemjdoucí a křičel „Alláhu akbar“. Stalo se to v Bruselu, v rue Charles Malis, v Molenbeeku, dnes kolem 15hodin.

Muslim ohrožoval nožem několik kolemjdoucích. Policii se ho podařilo bez problémů zastavit. Neprojevil už žádný odpor. Naštěstí nikoho nestihl zranit.

Podezřelý byl převezen na policejní stanici k výslechu. První závěr byl, že se jedná o osobu trpící psychickými problémy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Brusel: V islamizované čtvrti honil muslim s nožem kolemjdoucí, je prý psychicky nemocný

  1. A to má být „naše“ EU hlavní město, v kterém neumí udržet ani bezpečnost, a to chtějí řídit celou EU. Skutečně starosta Londýna Khan měl nakonec pravdu, když tvrdil, že si na to Evropané zvyknou, že takové řádění, násilí a vraždy budou patřit ke koloritu EU či Evropských měst. A kupodivu většina voličů s tím souhlasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout