Anarchisté vtrhli do redakce novin, které jako první prozradily, že třináctiletou Leonii zavraždili Afghánci

Anarchisté vtrhli do redakce novin, které jako první prozradily, že třináctiletou Leonii zavraždili Afghánci

Jde samozřejmě o bojůvku typu Anitifa, tedy o extremisty, kteří například konkrétně v Rakousku pravidelně vlastním tělem brání deportacím kriminálních Afghánců, pokud už k nim tedy dojde. O podobném případu jste si už mohli přečíst třeba zde. Tyto bojůvky se ovšem neštítí ani narušovat pietu za oběti muslimských invazistů. Tradiční obránci muslimských vetřelců se naštvali právě proto, že v Rakousku se po vraždě třináctileté Leonie čtyřmi Afghánci zvedla vlna nevole vůči Afgháncům po zjištění, že mnozí zůstávají v zemi i poté, kdy mají za sebou spoustu trestných činů. Stejně tak tomu bylo i v případě oněch čtyř vrahů mladé Rakušanky…

Asi 20 maskovaných levicových extremistických aktivistů ze skupiny „Alerta Feminista“ se včera odpoledne pokusilo ve Vídni zaútočit na kanceláře přední rakouské online platformy OE24.

Vstoupili do reklamních prodejních kanceláří Oe24 a napadli tam několik zaměstnankyň. Levicoví anarchisté, kteří si říkají „Alerta Feminista“, údajně chtěli protestovat proti „rasistickému zpravodajství“ oe24.at po nedávných vraždách žen, kdy novináři prozradili zahraniční původ muslimských vrahů.

Letáky distribuovali s následujícím odvoláním: „Říkáte, že se dováží sexualizované násilí proti FLINTAS – ženám, lesbám, inter, nebinárním a translidem. My říkáme, že násilí proti FLINTAS je krutým důsledkem sexistické společnosti, kapitalismu a patriarchátu.“

Během útoku na prodejní kancelář OE24 bylo několik zaměstnankyň OE24 verbálně a fyzicky napadeno anarchisty v kápích, naštěstí žádná nebyla zraněna.

Policie byla na místě během několika minut. Zbytek aktivistů v kápích utekl před policií a pak se pokusili obsadit náměstí Karlsplatz. Cíle aktivistů obsadit redakci nebo televizní studio nebylo dosaženo díky policejnímu zásahu a odporu zaměstnanců Oe24.

Generální ředitel OE24 Niki Fellner v prvním prohlášení objasňuje: „Odsuzujeme toto násilné vměšování extremistů v kápích do svobody sdělovacích prostředků. Nikomu nebudeme bránit v našem kritickém zpravodajství. OE24 sehrála vedoucí úlohu při odhalování justičního omylu při nedávné vraždě dívky čtyřmi Afghánci a nebude umlčena žádnými činy. Odsuzujeme zejména útoky na naše kolegyně, které byly vyděšeny militanty, a požadujeme co nejtvrdší důsledky ze strany orgánů činných v trestním řízení.“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Anarchisté vtrhli do redakce novin, které jako první prozradily, že třináctiletou Leonii zavraždili Afghánci

  1. Dokud takové akce budou pro policii problém, tak nemá cenu o tom psát. Holt chybí tady metrové obušky, v tom je ten problém, nějaké keci o lidských právech to je o hovně.

  2. Fakt,že Kurz Antifákov toleruje /miesto toho, aby ich postavil mimo zákon/, hovorí sám za seba. Ale ani oni nebudú mať v tzv. Eurábii na ružiach ustlané a nepochybujem o tom,že v islamizovanej Európe pre nich miesto nebude. Podobne ako napr. pre vegánov či LGBTI.

    1. Ve středu uzákonili v Rakousku zákaz propagace vlasteneckých hnutí, domobrany apod. (např. Identitáři), ovšem vlajka Antify je OK. To také o mnohém vypovídá. Zítra sem k tomu dám detailnější článek….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout