USA: Černoch pod vlivem protibělošské propagandy postřelil pět lidí, zaměřoval se na bělochy

USA: Černoch pod vlivem protibělošské propagandy postřelil pět lidí, zaměřoval se na bělochy

Ten, kdo vzdává hold rasistické protibělošské organizaci BLM, je sám rasista. Ať už jde o poklekávače či různé aktivisty. Pomineme-li, že toto podlézání rasistům začalo po smrti černého narkomana a recidivisty, pak je nutno upozornit na to, co tyto bojůvky zejména v USA dělají. Nepokoje, rabování a útoky na bílé – to je hlavní “program” rasistů z BLM. Jejich neustálé štvaní proti bílým, které je navíc podpořeno i mainstreamovými médii a mnohými politiky, už zejména v USA nese své ovoce.

Vražd ve jménu protibělošského rasismu přibývá, přičemž se v některých případech černoch neštítil zavraždit třeba i dítě, jen proto, že je bílé. Tentokrát jen šťastnou náhodou nezůstal za černým rasistou žádný mrtvý, ale “jen” postřelení…

Černoch, který koncem minulého týdne postřelil ve Spojených státech pět lidí, měl rasové motivy a chtěl se pomstít bělochům, píše New York Post.

Justin Tyran Roberts, 39 let, mohl být ke svým činům iniciován drsnými protibělošskými kampaněmi amerických médií, když v pátek a v sobotu postřelil a zranil pět lidí.

Roberts také tvrdil, že na něj běloši “stříleli v zalesněné oblasti prakem”, ale policie nenašla žádné důkazy, které by toto tvrzení podpořily, vypověděl Lockhart.

Roberts začal střílet v pátek v hotelu Courtyard by Marriott v Phenix City, kde byl po zdánlivě náhodném útoku hospitalizován muž.

V sobotu byl zatčen v Columbusu v Georgii. Podle policie se Roberts úmyslně zaměřil na bílé “vojenské” muže, o kterých se domníval, že mu způsobili křivdy.

V Columbusu údajně zranil čtyři lidi, včetně dvou bělochů. 39letý muž je také podezřelý z postřelení bělocha v hotelu v Phenix City v Alabamě.

Detektiv Brandon Lockhart v pondělí vypověděl, že Roberts jednu oběť střelil do zad, když dotyčný nasedal do auta pod Oglethorpe Bridge v Columbusu.

U Robertse, už dříve odsouzeného zločince, byla po zatčení nalezena 9mm pistole Taurus, která byla ukradena ve čtvrtek.

Policejní mluvčí později popsal, co Justin Tyran Roberts řekl při výsleších. “V podstatě vysvětlil, že konkrétně běloši mu po celý život něco brali…”

K tomu jen podotýkám, že na konec bylo štěstí, že zřejmě příliš neuměl střílet, protože podle všeho jsou jeho oběti mimo nebezpečí života. Navíc se při míření na bělochy příliš neuměl trefovat, neboť se mu podařilo postřelit i černošku.

Každopádně jsou všichni postřelení především obětí médií, různých aktivistů a politiků, kteří BLM a s tím spojený protibělošský rasismus podporují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Černoch pod vlivem protibělošské propagandy postřelil pět lidí, zaměřoval se na bělochy

  1. To je to, když primitivovi řeknou (politici, média, aktivisté) že je nadřazen a utiskován podřadnými, tak si to vysvětlí tak, že může ty podřadní likvidovat, a v tom případě jde skutečný rasismus. Bohužel ten nikdy neskončí, pokud v jednom státě žije více ras, a ještě se k tomu nedodržuje zásada vyspělé společnosti rovnosti před zákonem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.