Španělsko: 19letý Maročan byl zatčen za 39 násilných vloupání

Španělsko: 19letý Maročan byl zatčen za 39 násilných vloupání

Nutno podotknout, že k vloupáním, při nichž došlo velmi často i k násilí, docházelo v jedné z mnoha multikulturně obohacovaných obcí Španělska. I přes podobné problémy podporuje španělská vláda i nadále politiku otevřených dveří, v čemž se nijak neliší od současné italské vlády.

19letý muž byl zatčen civilní gardou regionu Murcia jako údajný pachatel nejméně 39 trestných činů násilné loupeže, loupeže s násilím a zastrašováním, vyhrožování a krádeže v obci Torre Pacheco. Pracovníci prevence veřejné bezpečnosti zahájili řízení poté, co zjistili nárůst vloupání do domů a podniků.

Informace získané během vyšetřování odhalily, že podezřelý navíc přepadl sousedku v Balsicas-Torre Pacheco, když odcházela z domova, při přepadení si vzal různé šperky a peníze, zatímco jí držel  nůž na krku, který na místě činu zabavila hlídka sboru. Kromě toho Maročan  údajně vyhrožoval jinému sousedovi v  obci, kterému občas vyhrožoval smrtí.
Kromě toho bylo na pachatele vydáno pět soudních zatykačů za další trestné činy.

Mladý muž, 19letý marocký státní příslušník, pečlivě plánoval své útoky, pro které si vybral své cíle: domy, které byly v době krádeží neobydlené nebo obchody bez bezpečnostního systému. Pro přístup k nemovitostem používal nůžky, páčidla, tyče a šroubováky, kterými vytloukl nebo vysadil okna nebo přední dveře. Jakmile byl uvnitř, ukradl cennosti a peníze. Později z místa utekl, aby se uchýlil do sousedních domů, někdy se skrýval v bytech přátel a jindy v bytech příbuzných, kde také ukryl nástroje použité ke spáchání krádeže, stejně jako získanou kořist. Pachatel nosil při páchání trestné činnosti rukavice.

19letý Maročan spáchal nejméně 39 trestných činů vloupání do domů a podniků, loupeže s násilím a zastrašováním, vyhrožování a krádeže, jakož i přepadení za použití nože a použití nástrojů k loupežím.

Nyní dochází k prošetřování trestné činnosti tohoto pachatele, je tedy možné, že trestných činů bude nakonec víc, než zatím zjištěných 39…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: 19letý Maročan byl zatčen za 39 násilných vloupání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.