Starosta Palerma dal čestné občanství členům pašerácké neziskovky Sea Eye

Starosta Palerma dal čestné občanství členům pašerácké neziskovky Sea Eye

Starosta Palerma je dlouhodobým podporovatelem muslimské invaze. Město jako takové je záplavou Afričanů sužováno již několik let, nicméně mnoho obyvatel zřejmě také na invazi slušně vydělává, což je možná jeden z hlavních důvodů setrvávání tohoto starosty na jeho postu. Není už náhodou v Palermu víc Afričanů než Italů? Možné je, že ano. Ostatně, Sicílie je celkově invazí sužována, občané mají stále v paměti otřesný případ velmi brutální vraždy staršího páru Afričanem, přičemž žena byla před vraždou ještě znásilněna.

Podvratné neziskovky, které loví u břehů Libye kriminálníky, džihádisty a drogové dealery, pak byly za svoji podvratnou činnost odměněny. Tyto vysoce ziskové neziskovky získávají velmi štědré dotace z EU a o ještě větší částky se pak dělí s libyjskými pašeráky. Ostatně, nedávno jste si zde mohli přečíst o šéfovi jedné z těchto neziskovek, který rozhodně nouzí netrpí. Je vidět, že pašování džihádistů je velmi lukrativní byznys…

Ministryně vnitra Luciana Lamorgeseová (PD – soc. dem.) dále navýšila finanční prostředky, které mají být přiděleny pro ilegály. Starosta Palerma Orlando mezitím poděkoval neziskovkám za to, že v Itálii vyhodily infikovaný odpad a tisíce ilegálů, přičemž se rozhodl udělit posádce neziskovky Sea Eye čestné občanství.

Včera v 18:00 se v Palazzo delle Aquile (sídlo starosty) konal skutečný obřad, na jehož konci získala čestné občanství celá posádka Sea Eye.

Ve čtvrtek se Orlando setkal v kulturních loděnicích v Zise s některými zástupci pašeráckých neziskovek: Sea-Watch, Open Arms, Mediterranea, Médecins Sans Frontières, SoS Mediterranee, Emergency, Alarm Phone a ResQ, kteří opět vyjádřili svoji pevnost a ochotu pokračovat v jejich podvratné činnosti.

„Ve dnech 25. a 26. června se znovu sejdeme v Palermu, abychom znovu potvrdili naléhavost vítání a záchrany životů na moři. Už není čas na lhostejnost. Záleží na všech životech,“ řekl starosta Palerma.

Mezitím je Sea Eye uděleno čestné občanství. Nadšená posádka na svém Twitteru uvedla: „#SEAEYE4 vstoupil do přístavu #Palermo. Připravili jsme malé poselství pro lidi z Palerma, kteří nám opět vyjádřili solidaritu: #Grazie solidarieta“.

ImmagineImmagine

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Starosta Palerma dal čestné občanství členům pašerácké neziskovky Sea Eye

  1. Keď som ešte pred rokom 1989 sledoval seriál Chobotnica, nikdy by ma nebolo napadlo,že o 30 rokov neskôr budú Sicílčania či Neapolčania sužovaní zločinmi moslimov s nostalgiou spomínať na starú „dobrú“ mafiu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout