Britská pobřežní stráž vplouvá do francouzských vod, kde si vyzvedává ilegály a vozí je do Doveru

Britská pobřežní stráž vplouvá do francouzských vod, kde si vyzvedává ilegály a vozí je do Doveru

Ano, titulek není žádný omyl. Britská pobřežní stráž namísto střežení britských výsostných vod před vetřelci si je přiváží a dokonce si pro ně jezdí až do francouzských vod. To vše zcela zřejmě s posvěcením vlády. Velká Británie tak jen potvrzuje fakt, že většina loutek, které jsou ve vládách po celé Evropě, plní zadání, které zní: „vyměnit Evropany“. Velká Británie tak již nemá šanci na změnu situace, neboť vládnoucí elity podobně, jako ve většině Evropy, dělají maximum nejen pro rychlou výměnu obyvatel, ale i pro budoucí totální islamizaci země…

Britské pohraniční síly údajně cestovaly do francouzských vod, aby vyzvedly ilegály a přivezly je na britskou půdu.

Rádiový rozhovor mezi francouzskými a britskými plavidly v Lamanšském průlivu potvrzuje, že britský člun HMC Valiant cestoval do francouzských teritoriálních vod, aby vyzvedl gumový člun plný ilegálů.

Rozhovor, který získal Daily Mail, ukazuje britské pohraniční síly, jak se zjevně domlouvají s provozovateli francouzské hlídkové lodi Athos na tom, zda mohou vplout do do francouzských vod, aby sbírali „pomalu se pohybující migranty“.

Je slyšet muže s britským přízvukem, jak říká: „Problém, který máme, je, že loď je ve vašich vodách a my nemůžeme přijít do vašich vod, abychom si ji převzali.“

„Měli byste problém, kdyby náš naloďovací člun vplul do vod poblíž plavidla, abychom ho mohli doprovodit do vod Spojeného království?“ zeptal se důstojník pohraničních sil.

V reakci na to muž s francouzským přízvukem řekl: „Povolujeme vám, abyste to udělali, žádný problém.“

Podle údajů transpondéru, které viděl bulvární plátek, se britský člun pobřežní stráže odvážil do francouzských teritoriálních vod, než spustil nafukovací plavidlo – pravděpodobně k vyzvednutí ilegálů – předtím, než se vrátil na břeh v Doveru.

Nic nenasvědčuje tomu, že by se ilegálové měli utopit, což znamená, že pohraniční síly nejednaly v mimořádné situaci. K incidentu údajně došlo minulou sobotu, kdy 144 nelegálních cizinců překročilo Lamanšský průliv z Francie.

V současné době není známo, kolik ilegálů bylo vyzvednuto pohraničními silami ve francouzských teritoriálních vodách.

Loni v květnu vůdce Brexitu Nigel Farage odhalil francouzské námořnictvo, které doprovázelo ilegály na člunech do britských teritoriálních vod, kde  je předalo  britským pohraničním silám, které je odvezly do  přístavu Dover. Zjištění Farage byla potvrzena údaji o transpondérech z lodí plujících v Lamanšském průlivu.

Další odhalené údaje zaznamenaly podobné setkání francouzského námořnictva a britských pohraničních sil jen několik dní před incidentem u pobřeží Pett Level, dalšího hotspotu pro vylodění ilegálů, na který upozornil Farage.

Námořník z jižního pobřeží, který poskytl rádiový rozhovor mailem, řekl: „Víme, že Francouzi doprovázejí lodě s migranty do Velké Británie, místo aby je vrátili zpět do Francie. Ale tohle je poprvé, co jsem slyšel o britských pohraničních silách, které sbírají migranty na francouzské straně Lamanšského průlivu.“

„Už nějakou dobu tušil jsem, že se to děje, ale rádiová zpráva, kterou jsem náhodou zaslechl na veřejném kanálu, to dokazuje. Kapitán francouzské hlídkové lodi dává jasně najevo, že ilegálové nejsou na moři v nebezpečí. Pomalu pluli směrem ke Spojenému království, kde by je v anglických vodách sbírala plavidla pohraničních sil Spojeného království.“

Letos bylo zatím zaznamenáno více než 4 000 ilegálů, kteří překročili Lamanšský průliv, což je více než dvojnásobek loňské rekordní invazní vlny. Podle analýzy se letos vydalo na cestu 4 349 ilegálů, zatímco ve stejném období loňského roku to bylo 1 737.

Jen v květnu překročilo hranice asi 1600 ilegálů, z toho 336 za jediný den.

V listopadu loňského roku poslala ministryně vnitra Priti Patelová Francouzům 28 milionů liber z peněz daňových poplatníků, aby zintenzivnili hlídky na plážích, odkud se vyplouvá do Velké Británie. Od roku 2014 poslalo Spojené království do Francie přibližně 192 milionů liber na zastavení nelegálního přistěhovalectví.

Ministryně vnitra prohlásila, že vláda se bude snažit zmocnit agenty pohraničních sil, aby posílali lodě s ilegály zpět do Francie, ale pouze v případě, že Francouzi budou souhlasit s dohodou o navracení.

Jak je vidět, tak ve skutečnosti se děje pravý opak toho, co tvrdí politici, dušující se střežením hranic. Invaze roste a stále víc politiků si začíná uvědomovat, že se jim vyplatí invazi podporovat, neboť zde vidí své budoucí voliče. Jenže ono to není tak jednoduché, invazisté si totiž časem začnou volit své vlastní lidi a ti, kdo s nimi nyní na cestě džihádu kolaborují, zřejmě nebudou odměněni tak, jak nyní očekávají…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Britská pobřežní stráž vplouvá do francouzských vod, kde si vyzvedává ilegály a vozí je do Doveru

  1. Britové si je sami vozí, ale řidiče kamionů pokutují i zavírají když jim cestovatel vleze tajně do kamionu. Nejspíše chtějí Britové, podobně jako Němci, přejít na is lam, kdy jim již svoboda a demokracie nevoní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout