Paříž: Tři muži byli napadeni bandou lupičů, jeden byl pobodán, dva vhozeni do řeky

Paříž: Tři muži byli napadeni bandou lupičů, jeden byl pobodán, dva vhozeni do řeky

Jak se nedávno zjistilo, tak v multikulturně obohacované Paříži páchají drtivou většinu násilných trestných činů tzv. „nezletilci bez doprovodu“. To jsou zpravidla severoafričtí invazisté (nejčastěji z Tuniska a Maroka), kteří do Francie doputují bez dokladů a tvrdí, že jsou nezletilí.  V tomto případě ovšem nebyli pachatelé dopadeni, neboť jedna oběť zůstala ležet na zemi, další dvě si zaplavaly v Seině. Než se tak policie pustila do hledání, tlupa násilníků byla dávno daleko od místa činu..

Jeden muž byl pobodán a dva jeho přátelé byli podle zpráv vhozeni do řeky Seiny v Paříži, když byli napadeni velkou skupinou lidí, kteří se je pokoušeli okrást.

K incidentu došlo v neděli kolem 3:30 na Quai du Louvre. Tři muži, kteří se venku odpojili od větší skupiny přátel říkají, že byli osloveni skupinou asi 15 lidí pod Pont Neuf, mostem přes Seinu.

„Podle verze obětí je chtěli tito útočníci okrást, proto se bránili,“ řekl deníku Le Parisien policejní zdroj. Vypukla rvačka a 24letý muž byl třikrát bodnut do hýždí.

Dva přátelé pobodané oběti, muži ve věku 18 a 23 let, byli ve tmě vhozeni do řeky. Hasičům se je podařilo zachránit a byli převezeni do nemocnice k dalšímu vyšetření.

„Nebezpečí smrti po vhození do řeky je reálné, protože Seina je zrádná,“ vysvětluje Le Parisien. „Ukrývá silné proudy a její voda  je místy hodně studená. Tyto dva faktory se ukázaly být fatální pro mnoho nešťastných lidí, kteří do do řeky skočili záměrně nebo do ní spadli nešťastnou náhodou či do ní byli vhozeni.“

Pobodaná oběť neutrpěla život ohrožující zranění. Policie zahájila vyšetřování, ale podle posledních dostupných informací nebyli identifikováni žádní podezřelí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Paříž: Tři muži byli napadeni bandou lupičů, jeden byl pobodán, dva vhozeni do řeky

  1. Vo včerajšom zápase majstrovstiev „Európy“ sa stretli „reprezentácie“ dvoch najislamizovanejších krajín Európy, kde zároveň prebieha aj najrýchlejšia genocída bielej rasy. Postup ˇŠvajčiarov“ /vrátane náhradníkov som narátal minimálne 8 moslimov, ktorí inak tvoria veľkú väčšinu z 26-členného kádra/ cez „Francúzov“ /o nedávnom konvertitovi Pogbovi sa písalo aj tu/ asi málokto čakal. Nikto nech si nerobí ilúzie o švajčiarskej „priamej demokracii:, neomarxistický a globalistický teror každého druhu prebieha aj v nečlenských krajinách EÚ…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout